Ev Tipi Mekanik Ventilatör Cihazı Foras Breas Vivo 40 Neden "Low Case" Uyarısı Verir?

Ev Tipi Mekanik Ventilatör Cihazı Foras Breas Vivo 40 Neden Low Case uyarısı verir

Vivo 40 pediatrik ve yetişkin olmak üzere 2 farklı tipte kullanılabilen ayrıca PSV, PCV ve CPAP modlarında invasiv ve non-invasive solunum desteği sağlamak için tasarlanmış ev tipi bir cihazdır. Dahili batarya kapasitesi sayesinde olası elektrik kesintilerinde hastaya gerekli olan solunum desteğini sağlamaya devam eder. Ayrıca bu cihaza ısıtıcılı nemlendirici de eklenebilir.

VİVO 40 FORAS Mekanik Ventilatör Cihazında ‘Low Case’ Uyarısının Sebepleri Nelerdir?

Vivo 40 Foras Mekanik Ventilatör cihazı tasarımında bulunan sensörler sayesinde hastadan gelen verileri dahili olarak kaydeden ve aynı zamanda LCD ekranda hasta refakatçisine önemli durumları görsel ve işitsel olarak iletmeyi sağlayan ergonomik bir yapıya sahiptir.

Bu önemli uyarılardan biriside ‘Low Case’ uyarısıdır. Hasta spontan solunumunu gerçekleştiremediğinde cihaz içerisinde bulunan basınç sensörleri girilen parametrelerin altında değerler algılar. Sensörlerden alınan değerler doğrultusunda cihaz refakatçiyi görsel ve işitsel olarak uyarmaktadır. Cihaz bu esnada hastaya gerekli olan solunum desteğini girilen parametreler doğrultusunda ayarlayacaktır.