Hasta Bakıcı Listesi Güncellendi

Hasta Bakıcı Listesi Güncellendi

Hasta yakınlarının en önemli ihtiyaçlarından biri de hastalarını güvenle emanet edebilecekleri bilgili ve tecrübeli hasta bakıcılardır. Bu soruna çözüm bulabilmek için bir sosyal sorumluluk projesi oluşturduk. Proje sayesinde hasta bakım hizmeti veren kişilere aracı ücreti ödemeden doğrudan ulaşabilirsiniz. Mümkünse yüz yüze görüşerek hastanın ihtiyaçlarını ve kendi taleplerinizi iletmeniz, ilerleyen zamanda anlaşmazlık oluşmaması için önemlidir. Eğer hastanın bilinci yerindeyse, hastayla hasta bakım hizmeti verecek kişiyi tanıştırmak ve her iki tarafın da onayını almak faydalı olacaktır. Bakıma ihtiyaç duyan yetişkin, çocuk ve bebek hastaların gereksinimlerini karşılamak oldukça zordur. Bu nedenle, hasta bakıcılığı yapan kişilerin psikolojik olarak güçlü olması, kurallara uyması ve istikrarlı davranması gerekir. Hastanın ihtiyaçları belirli bir rutinde karşılanmalıdır. Hasta bakıcıların genel olarak yaptığı işler şu şekilde sıralanabilir: Kullanılacak ilaçları ve tıbbi malzemeleri hazırlamak, ilaçları hekimin önerdiği zaman aralığında hastaya vermek, hastanın yatış pozisyonunu ayarlamak, hastanın giysilerini giymesine ve çıkarmasına yardımcı olmak, hastanın odasını havalandırmak ve odadaki dağınıklığı toplamak, hastanın tuvalet ihtiyacını gidermesi için yardımcı olmak, hastanın vücut temizliğini ve bakımını sağlamak, hastaya masaj yapmak, hastanın egzersizlerini yapmasına ve beslenmesine yardımcı olmak, hastanın kullandığı tıbbi cihazların bakım sürelerini takip etmek ve cihazlar arızalanırsa teknik servise haber vermek, acil durumlarda temel ilk yardım yapmak ve acil servise haber vermek. Adınızın ve telefon numaranızın hasta bakıcı listesine eklenmesi için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Verdiğiniz bilgileri incelendikten sonra listeye ekleyeceğiz.

Hasta Bakıcı Listesi

Aşağıdaki listeden, alfabetik olarak sıralanmış kayıtlı hasta bakıcıların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Listenin güncel kalabilmesi için ulaşamadığınız kişileri bize bildirmenizi rica ederiz. Liste, birkaç ayda bir güncellenmektedir.

Bu hizmet dahilindeki hasta bakıcılarla firmamızın herhangi bir bağlantısı yoktur. Firmamız aracılık hizmeti vermemektedir ve sorumluluk kabul etmemektedir. Listeden ayılmak isteyen hasta bakıcıların bizimle iletişime geçmesi gerekmektedir.