Reklamlar ve İşbirlikleri Kategorisi Hakkında

Medikal Bulut, ücretsiz bir iletişim platformudur. Bu platformda sağlık, medikal ürünler, tıbbi cihazlar, hastalıklar, kamu kurumları ve hastanelerle ilgili konular paylaşılmaktadır.

Medikal Bulut, bilgilendirici içerik üretir. Amacı, hastalar, hasta yakınları, biyomedikalciler, hekimler, hemşireler, medikal firmalar ve sağlık profesyonellerini bir araya getirmektir. Paylaşım yapılan konu başlıkları genellikle, tıbbi cihazlar, medikal ürünler, kataloglar, kullanım kılavuzları, ikinci el tıbbi cihaz satışı, teknik şartnameler, kamu kurumları, KİK, TİTCK, SGK, ÜTS, Sağlık Bakanlığı, TSE, Sağlık Market, TOBB, destekler ve teşvikler, imza kampanyaları, hastalıklar, uyku apnesi, pandemi/salgın, demans, Alzheimer, KOAH, ALS, diyabet, MS, kanser, tansiyon, sağlık kuruluşları, hastaneler, eczaneler, dernekler, tıbbi cihaz ve medikal firmaları, firma tanıtımları, iş arayanlar, İSG/OSGB, etkinlikler, kongreler, eğitimler, evde bakılan hastalar, genel sağlık, sağlık turizmi, anne ve bebek, biyomedikal teknolojileri ve staj hakkında olmaktadır.

Sesan Markası olan Medikalbulut.org sitesine diğer markalar kalitelimedikal.net, medbidding.com, bebekliyor.com, sesanltd.com.tr alan adlı web sitelerimizden ve sosyal medya sayfalarımızdan birçok yönlendirme yapılmaktadır.

Sağlık alanında bilgilendirme sağlayan Medikal Bulut sitesinde ürün-hizmet tanıtımı yapmak, reklam ve iş birliği için bize info@m.forum.sesanltd.com.tr e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.