Sesan Akademi Online Etkinlikler

Sesan Akademi, sağlık alanındaki konularda toplumun ihtiyacı olan bilgi desteğini vermek amacıyla yürüttüğümüz bir eğitim projesidir. Bu proje kapsamında, hastalar, hasta yakınları, hasta bakıcılar, engelliler, biyomedikal bölümlerinde okuyan öğrenciler, sektör profesyonelleri, hekimler ve hemşirelere yönelik belirli konularda etkinlikler ve çalıştaylar düzenlemekteyiz. Toplumun, sağlık alanındaki birçok konuyla ilgili farkındalık düzeyinin arttırılmasına katkı sunmayı amaçlamaktayız. 2014 yılından beri düzenli olarak Sesan Akademi etkinliklerini sürdürmekteyiz. Gönüllülük esasına dayanan şekilde kimi zaman akademisyenlerden, kimi zaman sektör profesyonellerinden, kimi zaman hemşirelerden ve kimi zaman da hekimlerden destek aldık. Projemizin birçok platformda ses getirmesi ve ödüllere layık görülmesi bizi onurlandırmaktadır.

İletişime ve bilgi paylaşımına çok önem veriyoruz. Tüm iletişim kanallarını kullanmaya çalışarak üyelerimiz, müşterilerimiz, bayilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız arasında sürekliliği olan bir bağ kurmaya çalışıyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimizden biri olan bu hizmetimiz tamamen ücretsiz olarak verilmektedir. Etkinliklerimizi, tüm sosyal medya platformlarında ve dijital ortamlarda yayınlıyoruz. İnternet üzerinden yaptığımız canlı yayınlarla anlık olarak herkesle paylaşıyoruz. Canlı yayın kayıtlarını sosyal medya hesaplarımızda bulabilirsiniz. Sonraki etkinliklere de ücretsiz şekilde katılım sağlayabilirsiniz.

Dijital platformlarda gerçekleştirdiğimiz toplantıları aynı anda Youtube kanalımızdan canlı yayın ile aktarıyoruz. Hekimler, hemşireler ve sektör profesyonellerinin katılımıyla düzenlediğimiz bu etkinlikleri sizden gelen sorularla yönlendiriyoruz. Hasta bakım, anne-bebek-çocuk, mobil sağlık, medikal, kariyer, hastalık, teknik servis, hastane ve ilk yardım gibi konulara yer veriyoruz. Konu başlıklarımızı sizden gelen talepler doğrultusunda belirliyoruz.

Etkinliklerimizden haberdar olmak için Youtube kanalımıza abone olarak bildirimleri açabilirsiniz. Etkinliklerde gönüllü olarak yer almak veya konular hakkındaki fikirlerinizi paylaşmak için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Etkinlik videolarını Youtube sayfamızda bulabilirsiniz: https://www.youtube.com/c/sesanltdtr

Online Etkinlikler

Mideden Beslenme Nasıl Yapılır? Hangi Ürünler Kullanılır?

Doğru Maske ve Dezenfektan Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Solunum Fizyoterapi Cihazları Nasıl Kullanılır?

Hasta Yıkama Seti Nasıl Kullanılır?

PEG Setleri ve Gastrostomi Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Oksijen Konsantratörü Kullanımının Püf Noktaları Nelerdir?

Hava Temizleme Cihazları Nasıl Kullanılır? Faydaları Nelerdir?

Trakeostomi Kanüllerinin Çeşitleri Nelerdir? Nasıl Kullanılır?

Oksijen Konsantratörünün Servis Bakımı Nasıl Yapılır?

Saç Yıkama Seti Nasıl Kullanılır?

Enteral Beslenme Ürünleri Nelerdir? Nasıl Kullanılır?

Konuşma Özellikli Trakeostomi Kanülü Nasıl Kullanılır?