Ürün Takip Sistemi UTS-v9.5.0 Sürümü Yayınlandı 17.05.2021

image

Yeni Eklenen Özellikler/Gereksinim Değişiklikleri

• PGD
    • Gönüllü geri çekme eklenmesi eklenirken lot numarası ve/veya seri numarası girilmesi zorunlu hale getirilmiştir.
    • PGD ve Uyarı İstatistikleri sayfasında, uygunsuz ve güvensiz ürünler için ilgili dosyaların liste halinde görüntülenmesi sağlandı.

İyileştirmeler

• TIBBİ CİHAZ

• Toplu Cihaz İnceleme ekranında, cihaz listesine etki etmeyen, alana göre filtreleme özelliği kaldırıldı.
  • ÜRÜN HAREKETLERİ

• Ayrıntılı tekil ürün sorgulama servisinde tekil ürün tutarlılığı artırıldı.
  • PGD

• Gönüllü geri çekme eklendikten sonra ürüne sahip firmaların mail ve sistem mesajı ile bilgilendirilmesi sağlandı.
    • Rapor formlarının üstünde görünen zorunlu alan uyarısı kafa karışıklığı yaratmaması için kaldırıldı.
    • Tıbbi cihaz denetim dosyası detay ekranındaki “Test/Analiz” sekmesinde, seri numarası ve lot numarası alanları tabloda gösterildi.
    • Denetim ve uyarı dosyaları menüsünden toplu olarak dosya üzerine alma işlemi yapılabilmesi sağlandı.

Giderilen Hatalar

• TIBBİ CİHAZ

• Tıbbi cihaz detay ekranında yetki hatası giderildi.
    • Bilgi Bankası tıbbi cihaz listeleme ekranında, Katalog Numarası filtresinde boşluk karakteri ile sorgulamadaki sorun düzeltildi.
    • Tıbbi cihaz ekleme/güncelleme işlemlerinde, yüklenebilecek maksimum dosya boyutları artırılarak yaşanan sorunlar giderildi.
  • PGD

• Eski Saha Güvenliği Düzeltici Faaliyet Raporu getirilmeye çalışılırken sistemin geç cevap vermesinden kaynaklı sorun düzeltildi.
    • Üzerimdeki Raporlar sayfasında, sorgu sonucunun hatalı dönmesi durumu düzeltildi.
    • Denetim ve uyarı dosyaları listeleme ekranında, dosya numarasına göre sıralanmak istendiğinde yanlış sırada gelmesi sorunu düzeltildi.

Diğer (Türü “Task” Olan İşler)

• TİTCK’nın talebi doğrultusunda çeşitli veri düzeltmeleri yapıldı.
  • TİTCK’nın talebi doğrultusunda çeşitli istatistikler çıkarıldı.

Kaynak: Ürün Takip Sistemi UTS-v9.5.0 Sürümü Yayınlandı | ÜTS