AB Projesi Kapsamında Toplum Ruh Sağlığı Merkezleri için, Medikal ve BT Ekipmanları, Mobilya ve Sarf Malzemeleri Alımı İlgi Bildirimine Davet 16.01.2019

image

Toplum Ruh Sağlığı Merkezleri için, Medikal ve BT Ekipmanları, Mobilya ve Sarf Malzemeleri Alımı İlgi Bildirimine Davet

Finansmanı AB tarafından sağlanan ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından uygulanmakta olan “Geçici Koruma Altındaki Suriyelilerin Sağlık Statüsünün ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından Sunulan ilgili Hizmetlerin Geliştirilmesi (SIHHAT) Projesi” kapsamında, Avrupa Birliği satın alım mevzuatına (PRAG) uygun olarak ‘’Toplum Ruh Sağlığı Merkezleri için, Medikal ve BT Ekipmanları, Mobilya ve Sarf Malzemeleri satın alınması planlanmaktadır.

Kurumumuzca gerçekleştirilecek yaklaşık maliyet çalışmasında yer almaya istekli firmaların, ilgi bildirim taleplerini [email protected] e-posta adresine 21.01.2019 , saat 12:00 ’ye kadar göndermeleri rica olunur.

İhale ön ilanı 15.01.2019 Tarihinde www.sihhatproject.org, www.saglik.gov.tr ve www.dgmarket.com adreslerinde yayınlanmış olup, ihale ilanı idare tarafından ileri bir tarihte yapılacaktır. İlgi bildiriminde bulunan firmalara Pazar Araştırması için şartnameler gönderilecektir.

Kaynak: AB Projesi Kapsamında Toplum Ruh Sağlığı Merkezleri için, Medikal ve BT Ekipmanları, Mobilya ve Sarf Malzemeleri Alımı İlgi Bildirimine Davet