Ağrı Tedavisi

Ağrı Tedavisi

Ağrı kişisel bir durumdur. Sadece kişinin kendisi tarafından deneyimlenebilir.

Tedavinin de kişiye özel olarak oluşturulması gerekir. Ağrı uzmanlarımız tarafından yapılan muayene sonucunda kişiye özel tedavi seçenekleri belirlenmektedir. Özellikle, yan etkisi olmayan ve cihazlarla sağlanan ağrı tedavileri daha iyi sonuç vermektedir.

Ağrı terapi cihazları sayesinde beyinden ağrılı bölgeye giden ağrı sinyalleri yerine ağrıyla ilişkili olmayan sinyallerin gönderilmesi sağlanmaktadır. Çoğu zaman hiçbir yan etkisi olmayan bu yöntem kanserle ilişkili veya ilişkisiz nöropatik ağrıların tedavisinde çok etkilidir.

Dünya standartlarının üzerinde etkisi olan ağrı terapi cihazlarımız dünya çapında tanınan uzman hekimlerimiz tarafından uygulanmaktadır.

Ekiplerimiz tarafından muayene tarihi ve saati belirlenerek hastaya randevu verilmektedir. Uzman hekimlerimiz muayene sonrasında uygun gördüğü seans sayısına göre cihaz tedavisine başlamaktadır.

Tüm hizmetlerimizi yerel, ulusal ve uluslararası ölçekte sağlayabilmekteyiz. Bu hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.