Arab Health Dubai 2024 Uluslararası Tıbbi Malzeme Fuarı İZTO Ziyaret Organizasyonu

İZTO tarafından Derneğimize iletilen yazıda, ARAB HEALTH DUBAI 2024 – Uluslararası Tıbbi Malzeme Fuarı Ziyaret Organizasyonu başvurularının uzatıldığı ifade edilmiştir.

29 Ocak – 1 Şubat 2024 tarihleri arasında Dubai’de Arab Health Dubai - Uluslararası Tıbbi Malzeme Fuarı düzenlenecektir. Sektöründe bölgesinin en önemli etkinliklerinden biri kabul edilen söz konusu fuara yönelik Odamızca sektör temsilcilerinden oluşan bir grup ziyareti planlanmaktadır.

https://www.arabhealthonline.com/en/Home.html

Ziyaret 29 Ocak - 1 Şubat 2024 tarihlerinde gerçekleşecek olup, konaklama Ramada Plaza by Wyhdam Dubai Deira Hotel’de yapılacaktır.

Ziyaret programı aşağıdaki gibidir. Uçuşlar gidişte Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) aktarmalı, dönüşte Sunexpress Havayolları ile direkt olarak gerçekleşecektir.

29 Ocak 2024 Pazartesi

16:00 İzmir’den hareket (PC2191)

17:40 İstanbul’a varış

20:40 İstanbul’dan hareket (PC740)

02:10 Dubai varış

1 Şubat 2024 Perşembe

04:35 Dubai’den hareket (XQ899)

08:50 İzmir varış

Ziyaret programına katılım bedeli aşağıdaki gibidir:

Tek kişilik odada bir kişinin paket tur ücreti: 1.065 USD*

Çift kişilik odada bir kişinin paket tur ücreti: 915 USD*

*Fiyatlar en az 15 kişilik grup oluştuğu takdirde ve 05.12.2023 tarihine kadar geçerli olan bedellerdir. Grubun kesin kişi sayısı ve kesin rezervasyon tarihindeki uçuş fiyatı değişikliklerine bağlı olarak tur bedelinde değişiklikler olabilecektir.

Fiyata dahil olan hizmetler:

  • Ramada Plaza by Wyhdam Dubai Deira Hotel’de 2 gece standart oda + kahvaltı konaklama

  • Pegasus ve Sunexpress Havayolları ile İzmir-İstanbul-Dubai gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak biletleri,

  • Otel – Havalimanı – Fuar Alanı karşılıklı transferleri

  • Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası

Vize, yurtdışı çıkış harcı, şehir vergileri, fuara giriş bilet bedeli, özel harcamalar, öğle yemekleri vb. masraflar, belirtilen fiyatlara dahil değildir.

Odamızın yurt dışı ziyaret organizasyonlarında katılımcı üyelerimize verdiği teşvik hakkında detaylı bilgilendirmeler alt bölümde yer almaktadır. Ziyaret organizasyonuna katılmak için aşağıdaki linkte yer alan formun en geç 5 Aralık 2023 Salı günü mesai bitiminekadar doldurulması gerekmektedir.

BAŞVURU LİNKİ: https://eoda.izto.org.tr/web/yrtdsi_fuar_ziyaret_org.aspx?id=546

İletişim: Görkem Şavluğ (0 232 498 41 16) E-Posta: [email protected]

ODAMIZ TEŞVİĞİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Üyelerimiz, organizasyon dönüşünde Odamıza yapacakları teşvik başvurusu neticesinde ödedikleri seyahat paket bedelinin %30’nu, kişi başı destek tutarı 500 Euro’yu geçmeyecek şekilde, Odamızdan iade alabileceklerdir.

Odamızca söz konusu organizasyonumuza katılan üyelerimize “Odamız Yurt Dışı Fuarlara Yönelik Gerçekleştirilen Ziyaret Organizasyonları Sirkülerimiz” çerçevesinde %30 oranında teşvik verilebilmektedir. Organizasyona katılan üyelerimiz, organizasyon dönüşünde Odamıza yapacakları başvuru neticesinde ödedikleri seyahat paket bedelinin toplamda 500 Euro’yu geçmeyecek şekilde %30’nu Odamızdan iade alabileceklerdir.

Anılan sirküler gereği; ziyarete katılacak firma temsilcilerinin firma ile resmi bağının bulunması zorunlu olup katılımcının firma ortağı ve/veya firma müdürü ve/veya 3 aydan uzun süredir çalışıyor olmak kaydıyla firma çalışanı olması gerekmektedir. Ziyaret organizasyonu kapsamında her firmadan azami iki kişi destekten faydalanabilmektedir.