Biorezonans Nedir? Bir Tedavi Yöntemi Midir?

biorezonans

Günümüzü enerji ile geçiriyoruz. Onsuz, halsiz, huysuz ve düpedüz korkunç hissediyoruz. Enerji hayatımızda temel bir unsurdur. İyi enerjimiz olduğunda sağlığımız mükemmeldir. Zayıf ya da düşük enerjimiz olduğunda sağlığımız acı çeker. Biyolojik rezonans terapisi bu şekilde yardımcı olabilir.

Biorezonans Nedir?

Biorezonans taraması, hastanın biyo-iletişim sistemine meydan okumak için frekans dizileri ayarlamak üzere vücudun elektromanyetik sistemini kullanır. Teknik, vücudun dokularını taramak, hastalığı teşhis etmek ve tedavi etmek için ışığı kullanır.

Tüm vücudun atom altı seviyede ışıkla bir arada tutulduğu, ışığın vücudun birincil iletişim aracı olduğu ve vücuttaki her sorunun ışıkla test edilebilecek benzersiz bir frekans oluşturduğu bilgisine dayanır.

Biorezonans yöntemi biyofizik ve kuantum mekaniği bulgularına dayanmaktadır. Kısacası Kuantum mekaniği, evrendeki her şeyin sıkıştırılmış bir enerji olduğunu ve her birinin kendine özgü elektromanyetik frekansı yaydığını tespit etti. Biorezonans terapisi, herhangi bir ilaç kullanmayan enerji terapisi olarak da kabul edilir.

Temel olarak Biorezonans terapisinin temel amacı, kişinin vücudunu biyolojik olarak enerjilendirmek ve dengelemektir, böylece kişinin bağışıklık sistemi güçlendirilir. Genel olarak güçlü bir bağışıklık sistemi, vücudun kendi kendini iyileştirme gücünün vücudu en iyi duruma getirip düzenleyebileceği anlamına gelir.

Biorezonans Hangi Hastalıklara İyi Gelir?

Vücudunuzun “uyumsuz” olduğunu veya bir tür alerjiye maruz kaldığınızı hissederseniz, biorezonans terapisi sizin için olabilir. Biorezonans terapisinin temel kullanımı, toksinlerin her gün hissettiğimiz bir vücut üzerindeki etkilerini tedavi etmektir. Bu, aşağıdakileri içerebilir;

  1. Yorgunluk

  2. Alerjiler

  3. Sindirim sistemi rahatsızlığı

  4. Uykusuzluk hastalığı

  5. Nikotin dahil uyuşturucu bağımlılığı

  6. Enerjiyi geri yüklemek

Sonuç

Global olarak denenmiş ve test edilmiş tedavi değil, terapi yöntemidir. Bazı tedavilerden ve ilaçlardan farklı olarak, biorezonans tedavisi şu anda aldığınız diğer tedavilerle çakışmaz. Bu, diğer ciddi sorunları yöneten hastalar için veya deneyebileceklerini sınırlayan ağır koşulları olan kişiler için harika bir haber.

Biyolojik rezonans teknikleri, 1970’lerden bu yana, çeşitli ülkelerde küresel olarak kullanılmaktadır. Çeşitli teşhislere yardımcı olmak için alternatif tıp olarak giderek daha popüler hale gelmiştir. Biorezonans terapisi, tek bir seansta çoklu geribildirim sonuçlarını belirlemek için bir yöntem sunar.

Biorezonans ile kolayca sağlanabilecek bir etkidir. Spor yaralanmalarında kullanıldığı gibi ameliyat sonralarında da kullanılabilir. Düşkün bünyelerde kişinin ameliyata hazırlanması ve direncinin arttırılması için de kullanılabilir.