Biyomedikal Teknolojileri Whatsapp Grubu Kuruldu

Biyomedikal Teknolojileri Whatsapp Grubu Kuruldu http://sesanltd.com.tr/biyomedikal-teknolojileri-whatsapp-grubu-kuruldu/

Biyomedikal teknolojileriyle ilgili Whatsapp grubumuz kurulmuştur. Üniversitelerin veya liselerin biyomedikal bölümlerinde okuyanları veya bu bölümlerin mezunlarını, bu mesleği icra edenleri ve biyomedikale gönül vermiş herkesi grubumuza bekliyoruz.

Grubumuza katılarak bilgi alışverişinde bulunabilir, yeni teknolojiler hakkındaki paylaşımları takip edebilirsiniz. Sektörle ilgili nabzı tutabilir ve kariyer fırsatlarından haberdar olabilirsiniz.

Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz.

Grup Kurallarımız
Ticari paylaşım yasaktır.
Konu dışı paylaşım yasaktır.

Whatsapp grupları kalabalık olduğu için çok fazla yazışma oluyor. Bu nedenle telefonun mesaj sesinden sıkılıp gruptan ayrılanlar olabiliyor ve paylaşılan çok önemli bilgileri kaçırıyorlar. Whatsapp’ın grubu sessize alma özelliğini kullanabilirsiniz. Böylece mesajlar size ulaşacak ve telefondan ses gelmeyecektir.

Ücretsiz olan bu hizmeti daha çok kişiye ulaştırabilmemiz için sizin desteğinize ihtiyacımız var. Sosyal sorumluluk projemize destek olmak için bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?

1 Beğeni