Ege Savunma Sanayi & Tedarikçi Zirvesi Davetimiz 21.05.2019

Sayın Üyemiz,

Savunma Sanayinde, Tedarikçiler ile Savunma Sanayi Firmalarını buluşturduğumuz ve ikincisini düzenlediğimiz Ege Savunma Sanayi & Tedarikçi Zirvesi 2019, bölgemizde yerli ve milli üreticilerin artmasını hedefleyerek, T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı’nın onayı, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA)’nın destekleri ve katılımlarıyla 13-14 Haziran 2019 tarihlerinde İzmir Kaya Termal Otel & Convention Center’da gerçekleştirilecektir.

Bölgemiz ticaretinin artmasına katkı verecek önemli fırsatlardan biri olarak görülen, 13-14 Haziran 2019 tarihlerinde İzmir’de T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı’nın onayı, katılımcı ve konuşmacı olacağı, İzmir ve Ege Bölgesi protokolünün katılımlarının beklendiği Ege Savunma Sanayi & Tedarikçi Zirvesi’nde firmanızın Ar&Ge yaptığı, ürettiği ürün ve hizmetleri Savunma Sanayi Firmaları ile buluşturmak, Savunma Sanayi Tedarikçisi olmak üzere sizleri zirvemize katılmaya, destek ve işbirliğine talep ediyoruz.

Zirvede stant açarak katılabilir yada sponsor desteği vermeniz durumunda, ekteki Sponsorluk dosyasından tercih edebilirsiniz.

Değerli katılımlarınızı bekler, bilgilerinize saygılarımızla sunarız.

Belge 1:

Belge 2: Zirve 2019 Yerleşim Planı.pdf (423 KB)

Belge 3: Ege Savunma Sanayi & Tedarikçi Zirvesi 2019-Tedarikçi Firma Daveti.pdf (1.08 MB)

Belge 4: Ege Savunma Sanayi&Tedarikçi Zirvesi Sponsorluk Dosyası.pdf (1.47 MB)

Belge 5: Zirve Poster.pdf (350 KB)