EGEDER Açılış Haberleri 05.12.2019

Tıbbi Cihaz Endüstrisinin, Ülkemizdeki ilk ve öncü sivil toplum kuruluşu olan Ve 1991 yılından beri tıbbi cihaz sektörüne yön veren, Derneğimizin 28.yılını kutlarken , yeni kurumsal kimliği ile yeni hizmet merkezimizin açılışını 29 Kasım 2019 Cuma günü, Egeder Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Onur AKGÜN ve Yönetim Kurulu üyelerimiz ve dernek üyelerimiz ile birlikte gerçekleştirdik.

Ülkemizdeki Tıbbi Cihaz Endüstrisinde yer alan tüm paydaşlarımıza, sektörümüze ve üyelerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. İzmir ve Ege Bölgesinde, Tıbbi cihaz endüstrisinde faaliyet gösteren tüm firmalarımızı, derneğimize üye olmaya davet ediyoruz. “Birlikte ve Birlikle” olmak dileğiyle…

Yeni hizmet merkezimizin açılışına katılarak bizleri yalnız bırakmayarak onurlandıran, İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Sn.Selami Özpoyraz’a, Tümdef Başkanı Sn.Kemal Yaz’a, Seis Başkanı Sn.Metin Demir’e, Ticaret Bakanlığı Esbaş Bölge Müdürü Sn.Mevlüde Şenay Satoğlu’na, İzto Meclis Üyelerimiz Ertan Yolcu ve Bora Akseki’ye, Müsiad Başkan Yardımcısı Sn.Ziya Bolgonül’e, Turkuaz Medya Bölge Müdürü Sn.Necmettin Gülak’a, Tüyap Fuarcılık A.Ş.’nin kıymetli Müdürleri Gökhan Evcil ve H.Alp Köseli ve Arzu Teber’e, Gaziantep Sanayi Odası, İstanbul Ticaret Odası, Malatya Ticaret Odası ve Ankara Sanayi Odası Meclis Başkan Vekillerine, Seis Bşk Yrd. Sn.Mete Özgürbüz’e, Fedarasyonumuza bağlı olan, 9 bölgesel derneğimiz olan; Order Başkanı Sn.Erkin Delikanlı, Füder Başkanı Sn.Hakan ER, Gasid Başkanı Sn. Ergün Tatar’a, Massiad Genel Sekreteri Sn.Tolga Oruçoğlu ,Uğur Mumay ve Kazım Eryaşar’a, Güneydoğu Dernek Başkanı Sn.Ahmet Bulut , İmder Başkanı Sn.Doğan Ay’a, sektör temsilcilerimize, ilimizde faaliyet gösteren firmalarımıza ve üyelerimize şükranlarımızı sunarız.

Yeni hizmet ofisimizin açılışı ilgili basında çıkan haber duyuru ve haber video linkleri :

Medya Ege: https://www.medyaege.com.tr/egederden-yeni-hizmet-merkezi-acilisi-128481h.htm

Demokrat Ege: http://www.demokratege.com/ekonomi/egeder-yeni-merkezinde-hizmet-verecek.html

Ege Lobisi : https://egelobisi.com/28-yilini-kutlayan-egeder-yeni-hizmet-binasinin-acilisini-yapti/13723/

Ege Tv: https://drive.google.com/file/d/1CoDhBbosKJdBeBrtirCoUsPtZ8qmaY3l/view?usp=drivesdk

Sabah gazetesi: http://www.sabah.com.tr/egeli/2019/12/05/egeder-yeni-hizmet-binasina-kavustu

Saygılarımızla.

M.Burak BİÇER
Genel Sekreter