European Healthtech Investment Forum Etkinliği

Business Finland ortaklığında 15-19 Mart 2021 tarihlerinde düzenlenecek olan ‘European Healthtech Investment Forum’ etkinlik duyurusunu aşağıda bulabilirsiniz.

European Healthtech Investment Forum, Avrupa’nın önde gelen yatırımcıları ile Avrupa ve Finlandiya’nın en umut verici Healthtech girişimcilerinden bazılarını buluşturuyor.

Sermaye yatırımı arayan şirketler veya portföyüne yeni şirketler arayan yatırımcıları 15-19 Mart 2021 tarihlerinden bir araya getirmeyi hedefleyen “European Healthtech Investment Forum” bu yıltamamen dijital formatta yapılacaktır. Deneyimli yatırımcılardan oluşan bir panelde tüm başvurular incelenecek ve en iyi 40 şirket, etkinlikte sunum yapmaya ve çevrimiçi bire bir toplantılarda potansiyel yatırımcılarla tanışmaya davet edilecektir.

Yatırım arayan ve aşağıdaki alanlarda faaliyet gösteren şirketler başvurmak için etkinliğin ön kayıt bağlantısını aşağıda bulabilirler.

Etkinlik detaylı programına ulaşmak isteyen üyelerimizin,

Nilüfer Alapınar, Senior Advisor Business Finland Tel. direct: +90 212 284 95 91

[email protected] ile iletişime geçmesini rica ederiz.

Biotech & life sciences, Diagnostics & medtech, Digital health için yatırım arayan ve aşağıdaki alanlarda faaliyet gösteren şirketler başvurmak için etkinliğin ön kayıt bağlantısını aşağıda bulabilirler.

https://www.businessfinland.fi/en/whats-new/events/2021/european-healthtech-investment-forum-2021

Önceki yıllarda yapılan etkinliklerin programlarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

2019 etkinliği: https://www.techtour.com/events/2019/3/event-european-healthtech-investment-forum-2019.html

2020 etkinliği: https://www.techtour.com/events/2020/3/event-european-healthtech-investment-forum-2020[4].html