Evde Bakılan Hastalar Whatsapp Grubu Kuruldu

Evde Bakılan Hastalar Whatsapp Grubu Kuruldu http://sesanltd.com.tr/evde-bakilan-hastalar-whatsapp-grubu-kuruldu/

Bir hastanın evde bakılması oldukça zor bir süreçtir. Sadece hastanın kendisi için değil aile için de külfetlidir. Hasta bakımı konusunda yeteri kadar bilgili ve tecrübeli olmayan hasta yakınları hastaneden sonraki dönemde çok farklı sıkıntılar yaşar. Kamu kurumlarının sürekli değişen sistemleri, tedavi ve bakım işlemleri, medikal ürün ihtiyaçları ve aile bireylerinin kendi hayatları gibi birçok konu uzun bir süre belirsiz kalır. Bu durum bireylerin çözümsüzlük içinde yoğun stres yaşamalarına neden olur. Hastalar ve aileleri bu süreçte adeta tutunacak bir dal ararlar. Birçok sorun yaşıyorsunuz. Farkındayız. Sağlıkta iletişimi güçlendirme projemiz sayesinde hastaların sorunlarını bir nebze çözmeye çalışıyoruz. Evde bakılan hastalarla ilgili Whatsapp grubumuz kurulmuştur. Hastaların, hasta yakınlarının ve destek olmak isteyen gönüllülerin katılımlarını bekliyoruz. Grubumuza katılarak bilgi alışverişinde bulunabilir, diğer hastalarla ve aileleriyle iletişime geçebilirsiniz. Yaşadığınız sorunları, denediğiniz tedavileri, kullandığınız cihazları ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. Yalnız değilsiniz.

Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz.

Grup Kurallarımız
Ticari paylaşım yasaktır.
Konu dışı paylaşım yasaktır.

Whatsapp grupları kalabalık olduğu için çok fazla yazışma oluyor. Bu nedenle telefonun mesaj sesinden sıkılıp gruptan ayrılanlar olabiliyor ve paylaşılan çok önemli bilgileri kaçırıyorlar. Whatsapp’ın grubu sessize alma özelliğini kullanabilirsiniz. Böylece mesajlar size ulaşacak ve telefondan ses gelmeyecektir.

Ücretsiz olan bu hizmeti daha çok kişiye ulaştırabilmemiz için sizin desteğinize ihtiyacımız var. Sosyal sorumluluk projemize destek olmak için bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?