Evde bakım hizmetleri devam ediyor

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün eşi Şeyda Ergün ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Evde Bakım Hizmeti verilen aileleri ziyaret etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin 65 yaş üzerindeki yardıma ihtiyacı olan vatandaşların yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla yürüttüğü ‘Evde Bakım Hizmeti’ vatandaşın takdirini toplamaya devam ediyor.

Hemşire, diyetisyen, psikolog ve fizyoterapist’ten den oluşan ‘Evde Bakım Birimi’ çalışanları, vatandaşların “hayır duaları” ile evden ayrılıyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün eşi Şeyda Ergün, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş ve İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Fulden Özdemir ‘Evde Bakım Hizmeti’ gören vatandaşları evlerinde ziyaret etti.

Ziyaretlerde, Evde Bakım Birimi personelleri de bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün eşi Şeyda Ergün ve Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç ihtiyaç sahibi vatandaşlar ile sohbet etti sorunlarını ve isteklerini dinledi. Evde Bakım Hizmeti alan vatandaşların sorunlarını dinleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün eşi Şeyda Ergün ve Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, bu hizmeti genişleteceklerini ve daha çok kişiye ulaşmak istediklerini söyledi.

Evde Bakım Hizmeti alan vatandaşlar ise hizmetten çok memnun kaldıklarını belirttiler.

http://www.kayseritempo.org/evde-bakim-hizmetleri-devam-ediyor-24763.html