Evde temizlik ve bakım hizmetleri devam ediyor

İskenderun Belediyesi, yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşların evlerindeki temizlik, bakım hizmetlerini özel bir ekiple gerçekleştirerek ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam ediyor.

Mustafa Kemal Mahallesinde yaşlı ve hasta olan bir vatandaşın evde temizlik hizmetini yapan İskenderun Belediyesi ekipleri evin baştan aşağıya temizliğini gerçekleştirdi.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ”vatandaşlarımızın ve yaşlılarımızın evlerinde ihtiyaç duydukları hizmetleri yapan özel ekibimizle vatandaşlarımızın yanındayız” dedi.

Başkan Seyfi Dingil, İskenderun Belediyesi bünyesinde oluşturulan ekibin yaşlı vatandaşların evlerinde temizlik, bakım hizmeti verdiğini söyledi.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” İskenderun’da vatandaşın memnuniyetini hedefleyen işlere imza attıklarını belirterek, “Toplumun tüm kesimlerine yönelik faaliyetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Yaşamın her alanında vatandaşlarımızın yanındayız. Olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

1 Beğeni

Böyle haberler bizi gerçekten mutlu ediyor :slight_smile:

İl veya ilçe belediyeleri kendi içinde özel ekipler kurarak evde bakılan hastalara ve yaşlılara birtakım hizmetler vermektedir. Her belediyenin böyle bir hizmeti şu an yok ama ülke genelinde yaygınlaşıyor bu tip projeler. hastalar ve ailelerine önerimiz bulundukları belediyeyi arayarak bu hizmeti talep etmeleridir.