Expomed Eurasia 2020 Fuarı İzmir Ticaret Odasının Ziyaret Organizasyonu Hakkında 19.02.2020

Sayın Üyemiz,

Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş. tarafından 19-21 Mart 2020 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde “Expomed Eurasia 2020 Fuarı” düzenlenecektir.

İzmir Ticaret Odası söz konusu fuara yönelik 20 Mart Cuma günü bir ziyaret organizasyonu planlanmaktadır.

Detaylı bilgi ve başvuru linki aşağıdadır.

Söz konusu fuara yönelik 20 Mart Cuma günü bir ziyaret organizasyonu düzenlenmesi planlanmaktadır. Ziyaret organizasyonu çerçevesinde sektörle ilgili Üyelerimiz, uçak bilet bedellerinin 400 TL’ye kadar olan kısmı Odamız tarafından ödenmek suretiyle fuarı ziyaret edebilecektir. Bilet bedelinin 400 TL’yi geçmesi halinde durum teyit sırasında tarafınıza bildirilecektir.

Ziyarete ilişkin ayrıntılı program, heyet listesi netleşip heyet kişi sayısına göre uçaktan blok yer rezervasyonu yapıldıktan sonra ayrıca bildirilecektir.

2019 yılında aynı firma grubundan, yani firmanın kendisi ya da kendisine bağlı şubelerinden, sadece 1 kişi aynı ziyaret organizasyonundan faydalanabilir ve bu firma grubunun aynı yıl içerisinde ziyaret organizasyonlarından faydalanma hakkı azami 2 defadır.

Son başvuru tarihi 24 Şubat 2020 Pazartesi’dir ve kontenjan, son başvuru tarihinde uçaktaki yer durumu ile sınırlıdır. Kesin katılımcı listesi başvuru sırasına göre tespit edilecektir.

ORGANİZASYONA BAŞVURU SADECE ONLINE OLARAK WEB PORTALIMIZ ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

Başvuru koşulları ve online başvuru için lütfen aşağıdaki linki ziyaret ediniz.

https://eoda.izto.org.tr/web/ucakorg_firma_sorgula.aspx?id=296

Yapılan başvurunun ardından başvuru sahibinin organizasyonda yer alıp alamayacağına dair onay Odamız tarafından başvuru sahibine e-mail aracılığıyla yazılı olarak bildirilecektir.

Teyit alan üyelerimize bilet yerine geçen PNR numarası organizasyon tarihinden birkaç gün önce e-mail aracılığıyla gönderilecektir.

İlgili Kişi: Damla AKDENİZ (498 41 70)

Bilgilerinize önemle duyurulur.

Saygılarımla.

M.Burak Biçer
Genel Sekreter

Ege Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçileri Derneği
Tel: 0232 262 15 18
Faks: 0232 262 61 67
e-mail: [email protected]