Expomed Eurasia 2023 İZTO Ziyaret Organizasyonu

İZTO tarafından Derneğimize iletilen yazıda Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş. tarafından 16–18 Mart 2023 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde “Expomed Eurasia Fuarı” düzenleneceği belirtilmektedir.

Yazıda devamla söz konusu fuara yönelik 16 Mart Perşembe günü günübirlik ve 16 Mart Perşembe gidiş 17 Mart Cuma akşam dönüş olacak şekilde konaklamalı olarak bir ziyaret organizasyonu düzenlenmesi planlandığı belirtilmiştir. Ziyaret organizasyonu çerçevesinde sektörle ilgili İZTO üyelerinin, uçak bilet bedellerinin 3.000 TL’ye kadar olan kısmı İZTO tarafından ödenmek suretiyle fuarı ziyaret edebileceği ve bilet bedelinin 3.000 TL’yi geçmesi halinde durum teyit sırasında tarafınıza bildirilecektir.

Yazının devamı aşağıdaki gibidir.

Son başvuru tarihi 23 Şubat Perşembe’dir ve kontenjan, son başvuru tarihinde uçaktaki yer durumu ile sınırlıdır. Kesin katılımcı listesi başvuru sırasına göre tespit edilecektir.

Ayrıntılı program, heyet listesi netleşip heyet sayısına göre uçaktan blok yer rezervasyonu yapıldıktan sonra ayrıca bildirilecektir.

2023 yılında aynı firma grubundan, yani firmanın kendisi ya da kendisine bağlı şubelerinden, aynı yıl içerisinde ziyaret organizasyonlarından faydalanma hakkı azami 2 defadır. Firma grubu (firmanın kendisi ya da kendisine bağlı şubelerden sadece bir tanesi) yıl içerisinde iki kez bulunan katılım hakkını iki ayrı organizasyonda birer temsilci ya da tek organizasyonda iki temsilcisinin katılımı ile kullanabilir.

Organizasyonumuza günübirlik yerine konaklamalı seçeneği tercih ederek başvuruda bulunan üyelerimizin 1.000 TL’ye kadar 1 gecelik konaklama bedeli de Odamızca desteklenebilecektir. Konaklama desteklerine ilişkin detaylı bilgi duyuru metninin alt kısmında yer almaktadır.

Organizasyona başvuru sadece online olarak web portalımız üzerinden yapılacaktır.

Başvuru koşulları ve online başvuru için lütfen aşağıdaki linki ziyaret ediniz.

https://eoda.izto.org.tr/web/ucakorg_firma_sorgula.aspx?id=296

Yapılan başvurunun ardından başvuru sahibinin organizasyonda yer alıp alamayacağına dair onay Odamız tarafından başvuru sahibine e-mail aracılığıyla yazılı olarak bildirilecektir.

Teyit alan üyelerimize bilet yerine geçen PNR numarası organizasyon tarihinden birkaç gün önce e-mail aracılığıyla gönderilecektir.

İlgili Kişi: Damla Akdeniz (498 41 70)

[email protected]

KONAKLAMA DESTEĞİ İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİLENDİRME

Konaklama yapacak firma temsilcilerinin kendi tercihleri ile tespit ederek kalacakları otelden alacakları faturayı, örneği Odamız Yurtiçi Fuarlara Yönelik Uçakla Ziyaret Organizasyonu Online Başvuru sayfasının en altındaki link içeriğinde yer alan dilekçeyi doldurup imzalı ve kaşeli tarayarak [email protected] e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir. Söz konusu konaklama faturası organizasyonumuza başvuruda bulunulan firma adına kesilmiş olmalı, konaklayan kişinin isim-soyisim bilgilerini ve konaklama tarihini içermelidir.

Destekten faydalanabilmek amacıyla konaklamanın mutlaka fuar tarihleri içerisinde kalması gerekmektedir. Otelde birden fazla gece konaklanması durumunda sadece 1 gecelik konaklama bedeli, 1.000 TL’yi geçmeyecek şekilde Odamız tarafından karşılanacaktır.

ÖNEMLİ NOT: Muhtelif internet siteleri üzerinden yapılan konaklama rezervasyonlarına istinaden sunulan rezervasyon onayı, makbuz, teyit epostası vb. gibi yasal geçerliliği olmayan hiçbir belge fatura yerine kullanılamamaktadır.