Expomed Eurasia Fuarı Şemsiye Stant Organizasyonu 28.03.2019

Türkiye’nin medikal alanındaki en önemli fuarlarından kabul edilen “EXPOMED EURASIA 26.Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma ve Rehabilitasyon Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarı” 28-30 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul - Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

Organizatör firma verilerine göre 2018 yılında 5 salon ve 32.000 metrekare alanda düzenlenen fuara 42 ülkeden 850 firma ve firma temsilcisi katılmış ve fuarı 90 ülkeden yaklaşık 35.000 kişi ziyaret etmiştir.

Odamız, fuarın içerdiği sektörlerde faaliyet gösteren üyelerimizden oluşacak bir “Şemsiye Stant Organizasyonu” ile bu fuarda yer almayı planlamaktadır.

Odamız Şemsiye Stant Organizasyonunda yer alabilmek için:

-Odamıza sunulan taahhütnamede belirtilmiş ürünleri sergilemek
-İthal ürün veya hizmet sergilememek

şartları bulunmaktadır. Organizasyonun gerçekleştirilmesi durumunda söz konusu şartları yerine getireceğini taahhüt eden üyelerimize ücretsiz info desk / tanıtım masası tahsis edilecek olup, stant kira sözleşmesi doğrudan Odamızla fuar organizatörü arasında imzalanacak, şemsiye stant toplam katılım bedelinin 10.000 Euro’luk bölümü Odamız tarafından ödenecektir.

55 metrekarelik standımıza ait tüm bedellerin tutarı 10.000 Euro’yu geçmesi halinde, üyelerimiz stand alanı içerisinde kendi paylarına düşen oranda katılım payını Odamıza ödeyerek organizasyonumuzda yer alabileceklerdir. Katılım payı ödenmesi ihtiyacı oluşması halinde ödenecek katılım payı, organizasyonumuzda yer alacak katılımcı sayısı ve toplam katılım bedelinin kesinleşmesinin ardından başvuruda bulunan üyelerimize bildirilecektir.

Odamız şemsiye stant alanı, “Hastane Yapı ve Tıbbi Tesis Yönetimi” ürün gruplarının yer alacağı 2 numaralı salon içerisinde yer alacaktır. Bununla birlikte, fuarın içerdiği sektörlerde faaliyet gösteren tüm üyelerimiz anılan sirkülerde belirtilen hususlar çerçevesinde Odamız şemsiye stant organizasyonu için başvuruda bulunabileceklerdir.

Fuarın içerdiği sektörler ve fuar salonları ile ilgili detaylı bilgiye aşağıda yer alan internet sitesi üzerinden ulaşılabilmektedir; http://expomedistanbul.com/

Odamız şemsiyesi altında yer alacak firmaların temsilcilerinin ulaşım, konaklama, vb. masrafları ile teşhir ürünlerinin fuar alanına nakliyesine ilişkin tüm masraf ve sorumluluklar firmaların kendilerine aittir.

Bu şartlar çerçevesinde Odamız şemsiye stant organizasyonu içerisinde EXPOMED 2019 Fuarı’na katılmak isteyen üyelerimizin ekteki başvuru formunu doldurarak en geç 26 Şubat 2019 Salı günü mesai bitimine kadar, [email protected] email adresine veya Odamız 498 43 29 numaralı faksına göndermeleri gerekmektedir.

Not: Söz konusu çalışma bir ön başvuru toplama çalışmasıdır. Yeterli başvuru sayısına ulaşılması ve fuarın organizatöründen Odamıza uygun ve yeterli bir stant alanı kiralanabilmesi durumunda organizasyon gerçekleştirilebilecek olup bu durumda yerleştirmeler başvuru sırasına göre yapılacaktır. Stant alanının uygunluğu ve başvuru sırasına göre yapılacak yerleştirmeler çerçevesinde stant alanının dolması durumunda üyelerimize başvuru yapmış olsalar dahi stant tahsisi yapılamayabilecektir.

Belge: EXPOMED+BASVURU+FORMU.doc (110 KB)