Fuar Destekleri, Pazara Giriş Belgeleri Desteği ve Küresel Tedarik Zinciri (KTZ) Desteği Eğitimi

MDR ve IVDR süreçlerine ilişkin Pazara Giriş Belgeleri Desteği Genelgesi 28 Mayıs 2024 tarihinde güncellenerek yürürlüğe girdiği ifade edilmiştir. Bu genelge ile birlikte firmaların MDR ve IVDR süreçlerine ilişkin yapacakları harcamalar Bakanlık ve Eximbank tarafından yürütülen pre-finansman sistemine dahil edilmiştir.

04 Haziran 2024 tarihinde saat 10:00-12:00 arasında online olarak gerçekleştirilecek Fuar Destekleri, Pazara Giriş Belgeleri Desteği ve Küresel Tedarik Zinciri (KTZ) Desteği Eğitimi kapsamında bahsi geçen değişikliklerle birlikte Fuar desteklerine ilişkin bilinmesi gereken konular ve Küresel Tedarik Zinciri (KTZ) desteklerine ilişkin bilgiler verilecektir.

Söz konusu eğitime kayıt olmak için aşağıdaki link üzerinden kayıt oluşturabilirsiniz.

Eğitim Linki: https://akademi.immib.org.tr/Education/Preview/252

MDR ve IVDR süreçlerine yönelik Pazara Giriş Belgeleri Desteğine ilişkin güncel genelge ve belgelere aşağıda yer alan link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Pazara Giriş Belgesi Desteği https://ticaret.gov.tr/destekler/ihracat-destekleri/5973-sayili-ihracat-destekleri-hakkinda-karara-iliskin-genelgeler/pazara-giris-belgesi-destegi