Haskar Medikal Hasta Karyolası Ve Yatakları

Haskar Medikal tarafından imal edilen 2 motorlu ürünler baş ve ayak kısımlarının oynatılabilmesini mümkün kılıyor. Bununla beraber 3 motorlu ürünlere de sahip olan Haskar Medikal, baş, ayak ve yüksekliği ayarlanabilen Hasta Karyolası modelleriyle kullanım işlevselliğini artırıyor. 4 motorlu ürünleriyle beraber lazımlıklı hasta yatağı modellerine de sahip olan şirketin ürünlerine ulaşmak için online sitesinden sipariş verebilir veya telefonla arayarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Neden hasta karyolasına ihtiyaç var?

Hastalar için en iyi ortamın sağlanabilmesi adına hasta yatağı imalatları daha da önem kazanmaya başladı. Birbirinden farklı markaların ürettiği ürünler daha iyisini sunabilmek için piyasaya sürülüyor. Haskar Medikal, tecrübe ve birikimiyle ürettiği hasta yatağı modelleriyle işlevsellik açısından çok avantajlı ürünler piyasaya çıkarıyor. Hastaların yatarken daha rahat etmelerini sağlayan karyola modellerinin baş ev ayak kısımlarının hareket edebilmesi ve daha farklı özellikleri sayesinde hasta konforu mümkün hale geliyor.

Hasta karyolaları için imal edilen hasta yatakları da hasta konforunun sağlanabilmesi adına sahip olunması gereken önemli bir malzemedir. Böylece hasta için oluşturulan dinlenme ortamının daha sağlıklı olması mümkün olabiliyor. Hasta psikolojisini iyi edecek ortamın ayarlanması hastanın iyileşmesini hızlandırıyor. Hasta karyolası ve hasta yatağı modelleriyle hem hastanın konforu hem de psikolojisi olumlu yönde ilerliyor.

Hasta karyolası, bugün, tıbbi cihazlar kategorisinde yasal olarak da kabul görmüş, önemli bir hasta odası eşyasıdır. Bu yatakları bu derece önemli kılan en önemli faktör ise; sağladığı konfor yanı sıra hastaya geniş bir hareketlilik imkanı sunması diyebiliriz.

Artık neredeyse tamamı elektrikle çalışan motor sistemiyle donatılmış otomatik hasta yatakları tüm hastaneler ve diğer bakım merkezlerinde yaygın olarak kullanılıyor. Bu otomatik, kumandalı yatakların üretiminden önce kullanılan ve elle çevirmeli (manuel) sistemle konumu değiştirilebilir yataklar, hem bakıcı hem de hasta için zahmetli bir eşyaydı. Motorlu yatakların seri üretimine geçişle birlikte hastalar ve bakım verenler rahat bir nefes aldı. Hastanın bakıcıya bağımlılığı azaldı, ergonomik el kumandası sayesinde yatak üzerinde tam bir kontrol sahibi oldu. Hasta Karyolası

1 Beğeni

Gerçekten çok yararlı bilgilerden bahsetmişsiniz. Sağlık alanlarında kullanılan malzemelerin ne kadar önemli olduğunun hepimiz farkındayız. Dayanıklı ve garantili olarak kullanılan ürünler insan hayatını daha kolay bir hale getirmektedir.

Laboratuvar malzemeleri