İngiltere Teknoloji Konferansı 16-18.02.2021

T.C Sanayi Ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa VARANK ve İngiltere Uluslararası Ticaret Bakanı Sayın Liz TRUSS’ın katılımlarıyla 16-18 Şubat 2021 tarihlerinde çevrimiçi olarak İngiltere Teknoloji Konferansı’nın gerçekleştirilecektir.

İngiltere Teknoloji Konferansı ile iş dünyası, kamu ve üniversitelerden düşünce liderlerinin bir araya getirilmesi ve imalat sanayinin dijital dönüşümü, dijital sağlık, medikal teknoloji, akıllı şehirler ve yenilenebilir enerji gibi farklı sektörlerde panel oturumlarının, çalıştayların, B2B toplantıların gerçekleştirilmesi öngörülmektedir. Konferans kapsamında, İngiltere-Türkiye bilim ve yenilik işbirliğinin geliştirilmesine ilişkin fırsatların da ele alınması ve Türk teknoloji şirketlerine İngiltere yatırım ortamına ve desteklerine ilişkin bilgilerin sunulması planlanmaktadır.

Detaylı etkinlik programına https://uktechweekturkey.kongrelive.com adresinden erişim sağlanabilmekte olup, söz konusu adres üzerinden 15.02.2021 tarihine kadar kayıt yaptırılması gerekmektedir. İlgilenen üyelerimizin bilgilerine sunarız.

Not: Kayıt için kongre Detaylı etkinlik programına https://uktechweekturkey.kongrelive.com ulaşabilirsiniz.