İzmir Dijital Dönüşüm Konferansı 14 Kasım Salı 09:00

TOBB tarafından Derneğimize iletilen yazıda; Birliğimiz himayesinde hayata geçirilen Akıllı KOBİ Platformu çalışmaları çerçevesinde KOBİ’lerin dijital dönüşüm konusunda farkındalığını artırmak amacıyla 14 Kasım 2023 Salı günü İzmir Ticaret Odası’nda “İzmir Dijital Dönüşüm Konferansı” gerçekleştirilecektir, denmektedir. Konferansa ilişkin program https://akillikobi.org.tr/konferans-izmir-2023 adresinde sunulmaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği himayesinde, İzmir Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası ve İzmir Ticaret Borsası ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan etkinlikte KOBİ’lerin dijital dönüşüm yolculuğu, dijital iş servisleri, e-ticaret ile Türkiye’ye ve Dünya’ya satış, yenilikçi ödeme sistemleri ve açık bankacılık, dijital pazarlama, ERP’nin bulut dönüşümü, KOBİ’ler bilgi hizmetleri süreçleri, İK süreçlerinde dijitalleşme, ihracatta yeni fırsatlar, tarımda dijitalleşme anlatılacak, oturumlarda katılımcıların soruları cevaplandırılacaktır. Katılım ücretsizdir.

Bilgilerinizi ve https://akillikobi.org.tr/konferans-izmir-2023 adresinden konferansa kayıt olarak katılım sağlamanızı diler, ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

İletişim: 0312 218 24 27