İZTO Fuarcılık Destekleri Hakkında

İzmir Ticaret Odası tarafından derneğimize iletilen yazıda ticaret odası üyelerinin ürün ve hizmetlerini tanıtabildiği, yeni pazarlara girebildiği, ulusal ve uluslararası bağlantılar gerçekleştirebildiği, kendi sektörlerindeki yenilikleri takip edebildiği en önemli platform olduğuna inandıkları fuarlara yönelik İZTO tarafından sunulan desteklerin 2023 yılı itibariyle güncellendiği bildirilmektedir.

Fuarcılık ile ilgili hizmetlerine ilişkin özet bilgiler Ek’teki tabloda yer almakta olup, İZTO üyelerinin oda web portalındaki “ticaret noktası” bölümünde yer alan linklerden fuarcılık hizmetlerimize yönelik tüm detaylara ulaşabilmekte, başvurular da yine aynı sayfalarda yer alan yönlendirmelerle gerçekleştirebilmektedir.

Güncellenen fuarcılık hizmetlerinin değerli üyelerimizin ticari faaliyetlerine katkı sağlayacağını inanarak, bilgilerinize sunuyoruz.

• İZTO’nun üyelerine sunduğu fuar teşvikleri ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru adımları için; https://izto.org.tr/tr/ly/fuar-tesvikleri

• İZTO’nun üyelerine sunduğu fuar ziyaret organizasyonları ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru adımları için; https://izto.org.tr/tr/dy/fuar-ziyaretleri

İletişim: [email protected]

Belge: İZTO FUARCILIK DESTEKLERİ.pdf (456 KB)