İZTO MEDICA Düsseldorf Uluslararası Medikal Malzeme ve Tıbbi Cihaz Fuarı 10-15 Kasım 2024

İZTO tarafından Derneğimize iletilen yazıda 11-14 Kasım 2024 tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde Medica Düsseldorf Uluslararası Medikal Malzeme ve Tıbbi Cihaz Fuarı düzenleneceği ifade edilmektedir.

Yazıda devamla; Sektörünün lider fuarlarından biri olarak kabul edilen söz konusu fuara yönelik olarak Odamızca sektör temsilcilerinden oluşan bir grup ziyareti planlanmaktadır.

Ziyaret 10 - 15 Kasım 2024 tarihlerini kapsayacak olup, konaklama NH Düsseldorf City Nord 4*’deyapılacaktır.

Ziyaret programı aşağıdaki gibidir. Uçuşlar Sunexpress Havayolları ile direkt uçuş olarak gerçekleşecektir.

10 Kasım 2024 Pazar

11:40 - 13:15 İzmir – Düsseldorf (XQ 958)

15 Kasım 2024 Cuma

14:15 - 19:30 Düsseldorf - İzmir (XQ 959)

Ziyaret programına katılım bedeli aşağıdaki gibidir:

Tek kişilik odada bir kişinin paket tur ücreti: 1.850 EURO*

Çift kişilik odada bir kişinin paket tur ücreti: 1.550 EURO *

*Fiyatlar en az 20 kişilik grup oluştuğu takdirde 9 Temmuz 2024 tarihine kadar geçerli olan bedellerdir. Grubun kesin kişi sayısı ve kesin rezervasyon tarihindeki uçuş fiyatı değişikliklerine bağlı olarak tur bedelinde değişiklikler olabilecektir.

Fiyata dahil olan hizmetler:

  • 4 yıldızlı NH Düsseldorf City Nord’da 5 gece standart oda + kahvaltı konaklama

  • Sunexpress ile İzmir – Düsseldorf direkt gidiş/dönüş ekonomi sınıf uçak biletleri,

  • Otel - Havalimanı – Fuar Alanı arası karşılıklı transferler

  • Seyahat Sağlık Sigortası

Vize, fuara giriş bilet bedeli, yurt dışı çıkış harcı, şehir vergileri, özel harcamalar, öğle yemekleri vb. masraflar, belirtilen fiyatlara dahil değildir.

Odamızın yurt dışı ziyaret organizasyonlarında katılımcı üyelerimize verdiği teşvik hakkında detaylı bilgilendirmeler alt bölümde yer almaktadır.

Ziyaret organizasyonuna katılmak için aşağıdaki linkte yer alan formun en geç 8 Temmuz 2024 Pazartesi günü mesai bitimine kadar doldurulması gerekmektedir.

ODAMIZ TEŞVİĞİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Odamızca söz konusu organizasyonumuza katılan üyelerimize “Odamız Yurt Dışı Fuarlara Yönelik Gerçekleştirilen Ziyaret Organizasyonları Sirkülerimiz” çerçevesinde %30 oranında teşvik verilecektir. Organizasyona katılan üyelerimiz, organizasyon dönüşünde Odamıza yapacakları başvuru neticesinde ödedikleri seyahat paket bedelinin toplamda 500 Euro’yu geçmeyecek şekilde %30’nu Odamızdan iade alabileceklerdir.

Anılan sirküler gereği ziyarete katılacak firma temsilcilerinin firma ile resmi bağının bulunması zorunlu olup katılımcının firma ortağı ve/veya firma müdürü ve/veya 3 aydan uzun süredir çalışıyor olmak kaydıyla firma çalışanı olması gerekmektedir.

BAŞVURU LİNKİ: https://eoda.izto.org.tr/web/yrtdsi_fuar_ziyaret_org.aspx?id=546

İletişim: Damla AKDENİZ (0 232 498 41 70)

E-posta: [email protected]