KOAH Whatsapp Grubu Kuruldu

KOAH Whatsapp Grubu Kuruldu http://sesanltd.com.tr/koah-whatsapp-grubu-kuruldu/

KOAH (kronik obstrüktif akciğer hastalığı) solunumu etkileyen ve bulaşıcı olmayan bir akciğer hastalığıdır. Zararlı gazların uzun süre solunması sonucu akciğerlerde oluşan deformasyon nedeniyle ortaya çıkar. Solunumun daralmasına neden olur. Hastalığın etkileri zamanla ilerler. KOAH, Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre dünyada en sık öldüren 4. hastalıktır ve 2020’de 3. hastalık olması beklenmektedir. Türkiye’de ise en sık öldüren 4. hastalıktır. Daha çok ileri yaş hastalığıdır ve erkeklerde daha sık görülür. 40 yaş üstü kişilerde görülme sıklığı artar. Tedavisi için en önemli faktör tütün ürünleri kullanımını bırakmaktır. Çeşitli tedavi yöntemleri bulunsa da hastalığı tamamen iyileştirmez. Her tedavi yönteminin de kendi içinde olumlu ve olumsuz yönleri mevcuttur. Bu konularda tecrübe ve bilgi paylaşımını sağlayabilmek adına KOAH ile ilgili Whatsapp grubumuz kurulmuştur. Hastaların, hasta yakınlarının ve destek olmak isteyen gönüllülerin katılımlarını bekliyoruz.

Grubumuza katılarak bilgi alışverişinde bulunabilir, diğer hastalarla ve aileleriyle iletişime geçebilirsiniz. Yaşadığınız sorunları, denediğiniz tedavileri, kullandığınız cihazları ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Grubumuza katılmak için aşağıdaki formu doldurun ve butona basıp lütfen bekleyin. Davet bağlantısını 1 dakika içinde e-posta adresinize göndereceğiz.

Grup Kurallarımız
Ticari paylaşım yasaktır.
Konu dışı paylaşım yasaktır.

Whatsapp grupları kalabalık olduğu için çok fazla yazışma oluyor. Bu nedenle telefonun mesaj sesinden sıkılıp gruptan ayrılanlar olabiliyor ve paylaşılan çok önemli bilgileri kaçırıyorlar. Whatsapp’ın grubu sessize alma özelliğini kullanabilirsiniz. Böylece mesajlar size ulaşacak ve telefondan ses gelmeyecektir.

Ücretsiz olan bu hizmeti daha çok kişiye ulaştırabilmemiz için sizin desteğinize ihtiyacımız var. Sosyal sorumluluk projemize destek olmak için bu sayfayı sosyal medyada paylaşır mısınız?