Medica 2023 Fuarı İçin Son Yerler

İKMİB tarafından derneğimize iletilen yazıda 13-16 Kasım 2023 tarihleri arasında Düsseldorf/Almanya’da düzenlenecek olan Medica 2023 Fuarı Türkiye Milli Katılım Organizasyonu 14. kez Birliğimizce gerçekleştirilecektir, denmektedir.

Bahse konu fuara ilişkin detaylar ve müsait alanlar https://turkishhealthcare.org/tr/events/medica-2023-fuari-milli-katilim-organizasyonu adresinde yer almakta olup, katılmak isteyen firmalarımızın 6 Ekim 2023 Cuma günü saat 14:00’e kadar gerekli işlemleri yerine getirerek başvuru yapmaları rica olunur.

Fuar desteği 8.586 TL/m2 ‘dir.

Medica fuarı katılımcılarının vize işlemlerine ilişkin olarak Alman Büyükelçiliği ve Alman Konsoloslukları’nın vize başvuruları için Türkiye’de resmi olarak yetkilendirdiği tek kurum IDATA web sitesinde (https://www.idata.com.tr/de/tr) duyuru yayınlamış ve duyuruda Türkiye genelinde fuar katılımcılarının vize başvurularının randevusuz kabul edileceği, ancak fuar ziyaretçileri veya fuarda montaj işlemleri için randevusuz başvuru kabul edilmeyeceği önemle hatırlatılmıştır.