MHRS Hastaneden Online Randevu Nasıl Alınır?

image

Artık hemen her şey internet ortamından yapılmakta ve de yapılmaya da devam etmekte. Artık teknolojinin ilerlemesi sağlık alanında da büyük yeniliklerin ortaya çıkmasına neden olmuş bir durum da. Buda sizin de bileceğiniz üzere her Türk vatandaşının işini de kolaylaştırmakta.

Hemen her alan da size hizmet sunan ve de her geçen gün kendini geliştiren bu sistem sayesin de herkes daha kolay randevu alacak ve de almaya devam edecek. Artık siz de hastaneler de saatlerce beklemeden bu adres sayesin de randevu alabilirsiniz. Sizin de kolaylık ile randevu alabilmeniz açısından çok rahat olan ve de olmaya devam eden bu sistem sayesin de siz de artık tek tuş ile istediğiniz hasta haneye istediğiniz tarihe ve de doktora randevu alabilirsiniz.

Herkesin yüzünü güldürecek bu sistem sayesin de hastalarımız daha kolay ve basit bir işlemden de geçmiş olacak. Hemen herkesin kullandığı ya da yeni öğrenmiş olduğu bu sistem sayesin de artık sizin de yüzünüz gülecek.

Hataneden online randevu nasıl alınır

Hastanelerden randevu almak için interneti ya da telefonunuzu kullanabilirsiniz. telefonla randevu almak için 182’yi aramanız yeterli olacaktır. Operatöre bağlandığınızda size T.C. Kimlik numaranız sorulacaktır. Devamında operatör sizi yönlendirecektir.

İnternetten randevu almak için https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresine tıklamanız yeterli olacaktır. En üstten randevu alacağınız hastanenin ilini seçtiğinizde o ile ait tüm hastaneler listelenecektir. Randevu almak istediğiniz hastaneyi seçerek açılan menüdeki randevu al butonuna tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada üyelik bilgileriniz sorulmaktadır. İlk defa randevu alıyorsanız üye ol diyerek üye olmanız gerekmektedir. Burada önemli olan şifrenizi unutmamaktır. Randevu alırken size TC kimlik numaranız ve üyelik şifreniz sorulacaktır. Üye girişi yaptıktan sonra açılan sayfadan doktorunuzu seçerek uygun olan bir tarihe randevu alabilirsiniz.

http://www.tvhaberlerim.com/saglik/hastaneden-online-randevu-nasil-alinir-mhrs-alo-182-hatti-h7416.html