Pamukkale Üniversitesi Klinik Araştırmalarda Kurumsal İş Birliği Toplantısı

Dernek olarak MDR regülasyonu kapsamında belgelendirme çalışmalarını yürüten firmalarımızın onaylı kuruluşlar tarafından istenen klinik araştırmaların gerçekleştirilebilmesi adına birtakım görüşmeler gerçekleştirmekteyiz.

Bu bağlamda Derneğimiz önderliğinde Pamukkale Üniversitesi Klinik Araştırma ve Uygulama Merkezinde (PÜKAM) “Klinik Araştırmalarda Kurumsal işbirliği” başlıklı bir toplantı gerçekleştirilmesi planlanmıştır.

Pamukkale Üniversitesi PUKAM merkezi’nde gerçekleştirilecek olan toplantıya araştırmaları yapacak yetkin Hocalar da iştirak edecektir. Sizlerin de toplantıda yer almanız, klinik çalışmaları gerçekleştirecek araştırma görevlilerine bizzat ürünlerinizi tanıtmanız, bilgi paylaşımında bulunmanız ve süreç hakkında doğrudan bilgi almanız firmanız açısından son derece faydalı olacağından toplantıya katılımlarınızı beklediğimizi belirtmek isteriz.

11 Ağustos 2023 Cuma günü saat 15.00’da gerçekleşecek toplantı için katılım durumlarınızı bildirmenizi rica eder, iyi çalışmalar dileriz.

Toplantı: Klinik Araştırmalarda Kurumsal işbirliği
Tarih: 11.08.2023 saat: 15.00
Yer: PAÜ Hastaneleri, Kırmızı Bina, 5. Kat Çamlaraltı Mh. Pamukkale/Denizli

Merhabalar,

Labgen firması olarak etkinliğe 2 kişilik katılım sağlamayı planlıyoruz. Kişi bilgileri olarak, Doğukan Berke KILIÇARSLAN ve Irmak TUTAK DEĞİRMENCİ.

Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.