Radikal Medikal Hasta Yatakları

Radikal Medikal Hasta Karyolası modelleri sadece hastalık durumlarında bir ihtiyaç olmaktan öte, sağlıklı insanların da kendilerine daha iyi bir konfor sağlamak için kullandıkları karyolalardır. Ürettiğimiz hasta yatakları, Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde bayilerimiz aracılığıyla ihtiyaç sahipleriyle buluşuyor. Yardım ve bağış amacıyla satın almak istediğiniz birden fazla hasta yatağı için size özel fiyatlar belirlenerek, firmamızın da katkısıyla bu yatakları alım gücü olmayan insanlara ulaştırmanız sağlanıyor.
Hasta Karyolası satış ve Hasta Yatağı Kiralama faaliyetleri gösteren Radikal Medikal firması web sitesinde felçli ve yatalak hastaların bakımında da kullanılan Motorlu Ev Tipi Hasta Yatakları çeşitlerini ekonomik fiyatlarla bulabilirsiniz.
20 yılı aşkın bir süredir dünya çapında sağlık tesislerinde hastaların daha güvenli ve rahat şartlarda yaşayabilmesi için çözümler üretmeye çalışıyoruz. İstanbul merkezli üretim tesislerimizde yenilikçi ve kullanıcı dostu kaliteli ürünler ile müşterilerimizin ve hastalarının ihtiyaçlarını karşılıyoruz. En önemlisi de tabii ki güvenlik. Araştırma ve geliştirme gücümüzü müşterilerimizden gelen geri bildirimler ile güçlendiriyoruz. Amacımız hastane yataklarının enfeksiyon oluşturma, yatağa sıkışma, yataktan düşme gibi olumsuz etkilerini en aza indirgemek. Radikal Medikal Hasta Yatakları satış öncesi ve satış sonrasında müşterisine en üst düzey desteği vermeye odaklanmıştır. Evde hasta bakımı söz konusu olduğunda, ev tipi hasta yatakları ve ihtiyacınız olan diğer hasta odası ekipmanları için Radikal Medikal’e güvenebilirsiniz. Firmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Hasta Yatakları hasta-karyolasi

1 Beğeni