Sesan’ı Değerlendirmek İster Misiniz?

Sesan için en önemli iki kelime mutlu müşteridir. Bunun için gece gündüz çalışıyoruz. Tüm üyelerimize ve müşterilerimize en uygun çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini çok önemsiyoruz. Talep ve önerileri her zaman göz önünde bulunduruyoruz. Müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz. Bu nedenle geri bildirimlere ve yorumlara çok önem veriyoruz. 100 bine yaklaşan üye ve müşteri sayımızla gün geçtikçe ailemizi genişletiyoruz. Bugüne kadar bize ulaşan binlerce geri bildirimi tek tek inceledik. Gelen yorumların bazılarını da bu sayfada paylaştık. Hiç birini yanıtsız bırakmadık. Hatalarımız olduysa da telafi etmeye çalıştık. İş yapış şekillerimizin ve süreçlerimizin mükemmelleştirilmesi için desteğinize ihtiyacımız var. Neyi doğru neyi yanlış yapıyoruz? Bize puan verip değerlendirmek ister misiniz?

1988 yılından beri, sağlık ve tıbbi cihaz sektöründe 1000’lerce çeşit ürün ve hizmetle kurumsal ve bireysel çözümler üretiyoruz. Konusunda uzman ekibimiz, her geçen gün artarak gelen müşteri taleplerini hızla yanıtlamaya ve sonuçlandırmaya çalışıyor. Kaliteli ve orijinal ürünleri piyasaya sunuyoruz. Markalarımız tüm dünyada bilinen ve tercih edilen markalardan oluşmaktadır.

Hizmet kalitemizi yıllardan beri arttırarak ve standartlarımızı yükselterek üyelerimize ve müşterilerimize her an ulaşmayı, alışveriş ve iletişim süreçlerini mükemmelleştirmeyi hedefliyoruz. Müşterilerimiz, yatırımcılarımız, çalışanlarımız, çözüm ortaklarımız, bayilerimiz ve tedarikçilerimiz için her zaman güven ortamı oluşturmaya çalışıyoruz. Sektörel bilgimiz, iş ahlakımız ve şeffaf mali gücümüz kurumsal yapımızın temelini oluşturuyor.

Günümüzde Sesan, 40’a yakın sayıda çalışanı, Türkiye genelindeki bayi ağı, ortak ticari işletmeleri, ihracatları, ithalatları, distribütörlükleri, sosyal sorumluluk projeleri, markaları ve diğer tüm varlıkları ile insanlığa hizmete hazırdır.

Firmamızla ilgili canınızı sıkan sorunlar varsa lütfen Sesan Memnuniyet Anketi’nden bize bildirin. Sizi önemsiyoruz. Memnuniyetiniz için elimizden gelen her şeyi yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Unutmayın, yüksek puan ve olumlu yorum bizi motive eder, daha çok çalışmamızı sağlar.

Sesan Memnuniyet Anketi »

Müşterilerimizden Gelen Bazı Yorumlar

AHMET ALBEK – Tam anlamıyla çok ilgili bir firma. Herkese tavsiye ederim.

AHMET NAFİZ ŞENYER – İleri derece KOAH’ım ve yürümekte zorlanıyorum. Sesan’dan çok memnunum. Ev için bir oksijen konsantratörü aldım. Şimdi de taşınabilir oksijen konsantratörü alacağım. Herkese tavsiye ederim.

AHMET NECATİ – Teknik servis hizmetleri konusunda Türkiye’de sayılı firmalardan bir tanesidir. Sesan’a teknik servis için gönderdiğimiz tıbbi cihazlar çok kısa bir süre içinde garantili olarak tamir görüyor. Bu işlemlerden çok memnunuz. Ayrıca 2-3 ayda bir bizleri arayıp ürünlerin durumunu takip ediyorlar. Ben ilk defa böyle bir hizmet görüyorum. Teşekkürler.

AHMET REHBER – Ürünü sipariş ettikten sonra süreçle ilgili sürekli bilgilendirdiler. Siparişlerimi sorunsuz şekilde teslim aldım. Tekrar alışveriş yapacağım.

AHMET SEYHAN – Firma çok ilgili ve işinin bilincinde çalışanlara sahip. Her şey için çok teşekkür ederim.

AHMET ŞAHİN – Ben devlet memuruyum. Sesan’a gerçekten çok teşekkür ederim. Ürünüm çok sağlam şekilde paketlenmiş. Kargo paketi de ayrıca korunmuş. Gerçekten güvenle alış veriş yaptım.

AHMET VURAL – Kalitenin tek adresi…

ALİ ALTINTAŞ – Satıcının ilgisi Japon sisteminde olduğu gibi müşteri kraldır şeklindeydi. İlgilerinden dolayı çok memnun kaldım.

ALİ BAYCAN – Sanki yanı başımdaymış gibi, ailenin bir üyesi gibi içten ve cana yakın ilgileri var. Böyle devam edin hiç bozmayın. İlginiz Türkiye ortalamasının üzerinde. Mükemmel iş çıkarıyorsunuz. Başarı ve kazancınız bol olsun.

ALİ ERDEM ÖNDER – Müşteriyle gayet ilgililer. Ürünün nasıl kullanılacağına kadar her şeyi anlattılar. Hatalı bir bilgi verdiklerini ertesi gün anladıklarında hatayı düzeltip özür dilediler. Keşke ülkemizdeki her satıcı Sesan gibi olsa.

ALİ HAN – Medikal firmaları arasında hizmet, kalite, bilgilendirme ve iletişim konusunda mükemmelsiniz. İnsanlığa verdiğiniz hizmet tartışılamaz.

ALİ RIZA GEÇİCİ – Bu tarz medikal ürünlerin alınma aşamasında gösterilmesi gereken ilginin bir kat fazla olması gerektiğini düşünüyorum. Sesan’a bu ilgiyi gösterdiği için gerçekten çok teşekkür ediyorum. Tüm sorularımı yanıtladı ve ürünü geç saatte satın almama rağmen kargoya yetiştirdi.

ALİ VARDAR – Kaliteli ve güvenilir bir firmasınız. Güvenim tam.

ARZU DEMİRSOY – Muhteşem bir proje yapmışsınız. 3 kanserli hastaya bakmış biri olarak nelere ihtiyaç duyduğumuzu tahmin bile edemezsiniz. Allah hasta bakana da hastaya da yardım etsin. Kocaeli’nde yaşıyorum. Malzeme almak için Bursa’ya bile gittiğimi bilirim. Bir hasta yatağı almak için üniversitenin alış veriş yaptığı yerlere yalvarmaktan bıkmıştım. 10 yıl bunlarla boğuşup hasta baktım. Muhteşem bir hizmet kurmuşsunuz. Teşekkürler.

ARZU DURUKAN – Siparişim bir günde elime ulaştı. Tüm sorularım anında cevaplandı. Fiyatlar piyasaya göre oldukça uygun. Müşteri memnuniyeti odaklı bir firma. Teşekkürler.

AYDIN AKKAN – Kaliteli, güvenilir, hızlı, güler yüzlü, cana yakın, ilgili ve bilgili çalışanlarıyla sağlık konusunda aradığınız ihtiyaçlarınızı rahatlıkla temin edebileceğiniz doğru adres.

AYKUT GENÇ – İlginiz ve alakanız için çok teşekkürler. Hizmette sınır yok diyenlerdensiniz.

AYKUT YALÇIN – Ürün tam istediğim gibi geldi. Kargo paketi çok özenliydi. Çok teşekkür ederim.

AYLA KESKİNER – Sesan çalışanlarının her zaman güler yüzlü olmaları beni çok memnun ediyor. Cihaz bakımları zamanında yapılıyor. Malzemelerin kaliteli olmasından da memnunum.

AYLİN ASLANTAŞ – Aldığım hizmet çok kaliteliydi. Çok teşekkürler.

AYSEL ATİK – Sesan’a Instagram hesabı üzerinden ulaştım. Sipariş verdim. Kargom sorunsuz geldi. Çalışanları çok ilgili ve çözüm odaklı. Alışveriş sonrasında gelen anketi yanıtladım. Ben böyle firmalarımızın daha çok insana ulaşmasını ümit ediyorum. Başarılar dilerim.

AYŞE AHISHA – Çalışanların müşteriye hitabı, sesi ve konuşması ile verdiği güven duygusu, işinin ciddiyetini kavrayıp müşteriyi her konuda yeterli bilgi ile aydınlatması gerçekten mükemmel. Böyle çalışanların firmanıza katkısı çok olur. Teşekkür ederim.

AYŞE CANSARAN – Güler yüz, yakınlık, güven, anlayış, destek… Ben ancak böyle tarif edebiliyorum. Sesan çalışanlarına teşekkürler.

BAHAR ALPAT – Herkes bir gün engelli olabilir. Medikal dersen Sesan derim.

BEHRİYE ÖZÇELİK ÖZKUL – Gerçekten mükemmel bir firmasınız. İlginiz ve ürünleriniz taktire şayan.

BEKİR SOZERİ – Her konuda güvenilir bir firma. Teşekkürler Sesan.

BERKER FAKILI – Firma profesyonel. Alışveriş kusursuz. Fiyatları çok uygun. İletişim birinci sınıf. Hizmet anlayışı mükemmel. Yolunuz açık olsun. Çok teşekkürler. Emeğinize sağlık.

BEYZA KARPAT – Son derece ilgili bir firma. Ürünümün bedeni bana büyük geldi, sorunsuz şekilde değişim gerçekleştirdik. Teşekkür ediyorum.

BİLAL ÇAKMAK – Çok başarılı bir firma.

BİLAL SELÇUK DEMİROĞLU – Açıkçası medikal firmaların gereksinimini önemsemezdim. Ama bundan 9 ay önce oğlumun rahatsızlığından dolayı önemini çok çok iyi anladım. Bu sektörün sağlığa verdiği destek çok büyük. Bu nedenle medikal sektöründeki firmalarda; hizmet, hijyen, kalite ve zaman gibi etkenler olmazsa olmazlardandır. 9 aylık süreçte bu saydığım etkenlerden tutun da maddi ve manevi yanımda olan destek veren, Sesan Ailesi’ne teşekkürü bir borç bilirim. Saygı ve sevgilerimle…

BİLGE OFLAZ – Sesan’ın müşterisine verdiği destek harika. Müşteri memnuniyetini ve gereksinimlerini ön planda tutuyorlar. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

BİRGÜL PULAT – Tam 5 yıldır bize eksiksiz hizmet veren Sesan, ilginiz, hizmetleriniz ve güler yüzünüz için teşekkürler.

BİROL BIÇAK – Sesan Ailesi’ne çok çok teşekkürler.

BİRSEN ALPAT – Biz yaşlıların beklediği tek şey güler yüz, ilgi, pozitif yaklaşım, tatlı dil ve satmak için satış yapmayan gerektiğinde oturup çayını içebileceğiniz, sıkıntılarınızı hastalıklarınızı kısa sürede ardınızda bırakabileceğiniz en doğru adres. Orası da sadece ve sadece Sesan.

CELAL ÇİFTLİK – Siparişlerim her zamanki gibi aynı gün kargoya verildi. 1 gün sonra teslim aldım. Teşekkürler.

CEMİLE ÇİĞDEM AKINOĞLU – Firma çok iyi niyetli ve iletişim imkanı çok iyi. İşini seven ve değer veren çalışanları var. Her türlü yardımı ve bilgilendirmeyi sağladılar. Özellikle müşteri temsilcileri çok yardımcı oldu. Her zaman tercih edeceğim bir firma bulmuş oldum. Tavsiye ederim.

CEYLAN KESKİN – Kaliteli ürünlerin adresi.

CİHAN POYRAZ IŞITAN – Gerçekten işini çok güzel yapan, güler yüzlü, yardım sever Sesan Ailesi’ne çok teşekkür ederim.

ÇAĞLA KARABULUT – Ürünün acelesi vardı. Bunu söylediğimde, satın aldıktan bir saat sonra hemen kargoya verdiler. Çok memnun kaldım. Ürünü köpeğim için kullanıyorum. Aylarca çok paralar verip satın almıştım. İyi ki burayı buldum. Hem hızları hem ilgileri çok tatmin edici.

DAMLA BALCI – Güvenilir, kaliteli ve mükemmel.

DENİZ DEMİRBİLEK – Sesan’ın ilgi ve samimiyetine teşekkürler.

DİLEK BAŞAT – Çok ilgili ve düzenli çalışan bir firma. Teşekkür ederim.

DİLEK ÖZTÜRK – Trakeostomi kanülü aldım. Hem ertesi gün elimde olması sağlandı hem de fatura ile ilgili bir sıkıntı hemen aynı gün halledildi.

EBRU ALDOĞAN – Kaliteli ve güvenilir bir firmasınız. Güvenim tam.

EBRU TOĞUŞLU – Hayatınızı şansa değil Sesan’a bırakın.

GÜLŞAH BAL – Göstermiş olduğunuz ilgi ve meslek ahlakına teşekkür eder işlerinizin hayırlı ve bereketli olmasını dilerim.

ELVAN DERBEN – Sağlık ürünü olduğu için ilk başta güvenemedim. Sipariş ettiğim ürünler sorunsuz şekilde elime ulaştı. Kalitesi de iyi. Memnun kaldım.

EMİN KANAT – Sesan’dan çok memnunum, tüm çalışanlara çok teşekkür ederim.

EMİNE ALGÜL – İnsana insanca hizmet… Daha ne olsun?

EMİNE ALTUNTAŞ – Son derece güvenilir ve ilgili bir firma olduğuna şahit oldum. Yollarının hep açık olmasını diliyorum.

EMİNE BOZKURT – Güvenilir kadrosu ile mükemmel hizmet veren, başarıdan başarıya imza atan çok köklü bir firma. Amaçları sadece satış yapmak değil. Sesan’a başarılar dilerim.

EMİNE ÖZDEMİR – Kızım Alara 4 yaşına girecek. Sizi tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Güler yüzünüze, yardımsever oluşunuza, samimi ve içten davranışlarınıza teşekkürler. Neden mi bunları hak ediyorsunuz? Çünkü hasta ebeveynleri ya da yakınları için psikolojik anlamda ilgi, alaka ve güler yüz çok önemli. En azından, kendi adıma bu şekilde düşünüyorum. Maddi değil, manevi dost… Teşekkürler sevgili Sesan. Gülümsüyorum, çünkü mutluyum. Sevgilerle…

EMRAH KIYAK – Gerek telefonda olsun gerek yüz yüze olsun çok ilgili, güler yüzlü, müşteri memnuniyetine çok dikkat eden bir firma. Sorduğum her soruya samimiyetle ve güler yüzle cevap verilmesi bizler için çok önemli. Sesan hakkında hiçbir negatif düşünceye sahip değilim. İnternetten sık sık alışveriş yapan ve araştıran biri olduğum için söylüyorum, fiyat ve kalite olarak bence bir numarasınız. Benim babam sürekli oksijen makinesine bağlı kalan bir hasta. Sizden aldığım ürünlerin arkasında durmanız, yeri gelince doğru yönlendirmeniz benim için çok önemli. Bu saydıklarımın hepsi fazlasıyla sizde mevcuttur. Teşekkür ederim.

ENGİN ERDİNÇ – Henüz sadece 1 ürün aldım fakat yıllardır müşterinizmişim gibi davranıldı. Çok hoşuma gitti. Ayrıca sorunuma karşılık araştırma yapılıp seçenek sunulması bize verdiğiniz değeri gösteriyor. Ne kadar teşekkür etsem az. Sağ olun.

ENGİN SANATÇI – Firmanızı yeni tanımaya başladım ve beğendim.

ERCAN KAYMAK – Çok ilgililer. Herhangi bir problem yaşadığımda çok kısa süre içinde çözüyorlar. Teşekkür ederim.

ERCÜMENT BALAKOĞLU – İstanbul’dan İzmir’e iş seyahati için geldiğimde, solunum cihazıma takmak için maske almam gerekiyordu. Yolum Sesan’a düştü. Gösterdikleri yakın ilgi için tüm çalışanlara teşekkürler.

ERDAL BOZKURT – Müşteri ve hasta memnuniyetine odaklanan bir firma olmasından dolayı kendilerini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

ERDEM ERDEMİR – Herkese tavsiye ederim. Her konuda yardımcı oluyorlar, arayıp bilgi veriyorlar. Aklınıza takılan şeyleri de arayıp sorabilirsiniz. Ben çok memnun kaldım.

ERGUN KAYACAN – Müşteriye değer veren, uygun alternatifler sunan bir firma. Destekleri için teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

ERKAN ERKMAN – Sağlık konusunda ciddi bir firma. Müşteri memnuniyeti çok iyi. Çok memnun kaldım. Soranlara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

EROL KARA – İyi bir firma. Personel çok ilgili. Ben çok memnunum.

ERSEN TALAN – İhtiyacınız olan ürünleri hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz. Bir sorun yaşamazsınız. Olur da aldığınız ürünlerde bir sorunla karşılaşırsanız mağaza yetkilileri size sorununuz çözülene kadar yardımcı olacaklardır. Güvenilir ve ilgili satıcı.

ERSOY KUBİLAY – Sesan, tıbbi makineler konusunda tartışmasız bir numara.

ERVA YETERNAZ – Firma çok iyi. 10 üzerinden 10 puan veriyorum. Sürekli takip ediyorum. Fiyatlar genel olarak uygun. 1 liralık ürün alınca bile çok ilgileniyorlar. Teşekkürler her şey için.

ESİN KIVRAK YAĞMUR – Kaliteli, güvenilir, samimi.

ESRA CABADAK ATİK – Kaliteli, güvenilir ve müşteri ilişkilerine çok önem veren bir medikal firması.

EVGİ AYDOĞDU – İhtiyacınız olan tüm medikal ürünleri güven içerisinde temin edebildiğiniz, son derece kaliteli ve kendinden emin adres.

EVREN ERBAŞ – İlgi, alaka ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan, aynı zamanda çözüm üreten ve hasta yakınlarına karşı yardımcı tavrınızdan dolayı teşekkür ederim.

FATMA DÜNDAR – Hızlı ve güvenilir bir mağaza. Gönderdikleri iyi niyet mektupları da motivasyonumuzu arttırdı, mükemmel bir halkla ilişki…

FERAH AVCI MALAK – Güler yüzlü çözümler…

FERİT ALGAÇ – Tüm çalışan arkadaşlar hizmette çok başarılı. Emeklerine sağlık.

FETHİYE ARZU – Hayati önem taşıyorsunuz.

FIRAT ERGİN – Çok güvenilir bir şirket.

FUNDA ALIŞIK – Ben böyle güzel çalışan bir firma görmedim. Hastamız var, ürün acele diye rica ettik. Cuma günü saat 16.30’du, çok nazik bir hanım kargoya verildi bilgisini telefonla iletti. Ürün ertesi gün saat 12.33’de geldi. Sağ olun. Binlerce teşekkürler.

GÖNÜL OĞUZALP ÇETİNER – Sesan’a her an ihtiyaç hissedebiliriz. Bunu yaşayan biri olarak gördüm.

GÖKÇE ÖZAĞAR – Ürün kalitesi dahil olmak üzere verdikleri hizmet ile diğer firmalardan çok önde, kurumsal ve güvenilir bir firma. Gecenin yarısında arayıp ulaşabilmek, bir saat içinde ekibin adrese ulaşmasını görmek gerçekten çok önemli. İnsana verdikleri değer için tüm Sesan çalışanlarına teşekkür ederim.

GÖNÜL FIRTINA – Atel almak için birkaç medikal firma dolaştım. Sesan’a geldiğimde önce çalışan müşteri ilişkisinin farkını gördüm. Aldığım küçük malzeme için bile büyük ciddiyet vardı. Üstelik fiyatı da diğerlerine göre daha uygundu. Kaliteli hizmet anlayışı diyorum.

GÖZDE ESENTÜRK – İnsan odaklı, müşteri memnuniyetini önde bulunduran, hastaya gösterilen ilgi alaka ve kaliteli hizmet anlayışı ile İzmir’deki hatta Türkiye’deki medikal adresin enlerinden. Sevgiler.

GÜLER ER – Her zaman yardımcı oldular teşekkürler.

GÜLTEN KÖYLÜ – Ürünler mükemmel kalitede, fiyatlar uygun.

HAKAN TEKBAŞ – Sesan, sağlık ve medikal konusunda 1 numara. Müşteri memnuniyeti çok çok iyi. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

HANDAN İZMİTLİOĞLU – Medikal ürünlerde kaliteli ve güvenli bir firma.

HANDAN YÜNCÜ – Mağaza çok ilgili. Yanlışlıkla farklı gelen ürünümü bildirdiğimde hemen aradılar ve değiştirdiler. Çok teşekkür ediyorum ilgileri için.

HASAN GÜRSOY – İnsanlara, kendilerine para kazandıracak gözle bakmayıp sağlıklarına kavuşmaları için çaba harcıyorlar. Teşekkürler Sesan.

HASAN SANCAK – Ben yedi yıl boyunca teknik servis olarak Sesan’ı tercih ettim. Gece, hafta sonu, bayram tatili fark etmeksizin her zaman hizmet aldım. Gerçeği söylemek en doğrusu.

HAYRİYE ŞENTÜRK – İzmir’in en güvenilir markası Sesan.

HÜSEYİN ERİTEN – İlgili ve başarılı bir çözüm noktası. Teşekkürler.

HÜSEYİN SELAHATTİN ULUÇAY – Çok iyi çalışıyorlar, iletişim kanalları gayet iyi, ciddi güvenilir bir firma. Karşılaştığım için memnunum.

İSMAİL MİKDAT EMİN – Kargo değişikliği ile ilgili beni arayıp onay istemeleri güzeldi. İlginizden dolayı teşekkürler.

KERİM OZAN – Paketleme olayına bayıldım. Bazen çok değerli kırılacak ürün alımlarında bile bu kadar sağlam bir paketleme yapmıyorlar. Bir diğer hoşuma giden şey memnuniyet için mesaj göndermeleri. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim.

KIYMET ERGİNYAVUZ – Memnunum. Teşekkür ederim.

KORAY APAYDIN – En ufak bir problemde bile hemen telefondan ulaşarak yardımcı oluyorlar. Çok ilgili ve yardımsever bir firma. Teşekkürler.

KUBİLAY ÇAVDAR – Sık sık iletişime geçip bilgi veriyorlar. Hatta ürün elime ulaştıktan sonra bile bir sorun sıkıntı var mı diye aramalarını çok takdir ediyorum. Daha önce böyle bir şey görmemiştim. Teşekkür ediyorum.

LEVENT AKÇALI – Kaliteli, güvenilir ve hızlı bir alışveriş oldu. Sözünde duran bir firma herkese öneririm. Hayırlı işler, teşekkürler.

MECİDİYE ÖZGÜÇ – Çok memnunuz. Servis hizmetini Sesan’dan aldık. Gece yarısı aradığım da oldu, hiç bir konuda bizi mağdur bırakmadılar. Kesinlikle tavsiye ederim.

MECİT UHES – Kaliteli, ucuz ve anında kargo. İşi bilenlerle çalışmak çok güzel. Teşekkürler. Herkese tavsiye olunur.

MEHMET AKILLI – Hızlı ve güvenilir bir firma. Şehir dışı alım yapan biri olarak güven benim için çok önemli. Sesan bu güveni çok iyi sağlıyor. Müşteri memnuniyeti için her alışveriş sonrasında aranmam ayrıca memnun ediyor. Teşekkürler Sesan.

MEHMET BARAN – Hastanemize yeni ve ikinci el tıbbi cihazlar satın alacaktık. Bu konuda hastane sahibi bir arkadaşım Sesan’ı önermişti. İlgi ve hizmetler konusunda çok memnun kaldık. Etik ticaret yapan bir şirket. Bizim güvenimizi kazandılar. Başarılarınızın devamını dilerim.

MEHMET HÜRSAT – Sipariş ettiğim ürünler çok hızlı şekilde tarafıma gönderiliyor. Kendilerinin daimi müşterisiyim.

MEHMET KANALP – Siparişimiz çok hızlı bir şekilde elimize ulaştı. Hiç bir sorun yaşamadık. Teşekkür ederiz.

MELEK ÖZYİĞİT – Bir sağlık çalışanı olarak yenilikçi ve kaliteli Sesan ürünlerini güvenerek kullanıyorum.

MURAT PEKER – Teşekkürler. Hizmetleriniz daima böyle devam etsin.

MURAT TUĞ – Hastaların rahatça kullanıp fayda görecekleri alet ve cihazları Sesan’dan almalarını tavsiye ederim.

MUSA CANER – Hizmet odaklı doğru çözümlerin adresi.

MUSTAFA BEZGİN – Gönderdiğim e-posta sadece iş aramakta olduğumu belirtiyordu. Buna rağmen müşteri temsilcisi hemen yanıt verdi. Verdiğiniz hizmet çok güzel ve hızlı.

MUSTAFA ÇAKMAK – Kızım Hümeyra için almış olduğum medikal cihazı güvenle kullanıyoruz teşekkür ederiz.

MUSTAFA ENES – Sürekli alışveriş yaptığım bir yer. 10 yıldan fazladır müşterisiyim. Bazen sorunlar olabiliyor ve çok ilgileniyorlar. Bugüne kadar tüm problemleri çözdüler. Ben oldukça memnunum. Çevreme tavsiye ettiğim bir firma. Alışveriş yapmadığım zamanlarda bile tüm sorularıma sıkılmadan yanıt veriyorlar.

NAFİYE GÜLŞEN – Sesan kalitesi ve ilgisi hiçbir zaman tartışılmaz. Teşekkürler.

NALAN EROĞLU – Alakanıza çok teşekkür ederim. Her konuda mükemmel bir firma ile karşılaştım. Medikal konusundaki ihtiyaçlarım için artık nereyi arayacağımı biliyorum. Tekrar teşekkür ederim. Saygılar.

NALAN PEKOS – Müşterilerine değer veren ve son derece ilgi gösteren bu müesseseyi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

NECDET NECATİ – Hiç bu kadar nizami şekilde müşteriyle iletişim kurabilen firma görmemiştim. O kadar alışveriş yaptığım yerler oldu, her seferinde ağzımız yandı, bin lanetler ettik. Fakat Sesan doğru bir adres. Teşekkürler.

NERİMAN ÖZCAN – Eşime ALS teşhisi konduğunda yıkılmıştık, bu dönemde Sesan ile tanıştık. 2012 yılından beri Sesan’dan hizmet ve ürün alıyoruz. Sanki yakınımızın evine misafirliğe gitmişiz gibi karşılanmamız ve her türlü desteği almamız, her ihtiyacımız olduğunda yanımızda olmaları içimizi rahatlatıyor. Karanlıkta kalıp, çaresizce bir ışık ararken yolumuzu aydınlattığınız için teşekkürler Sesan.

NESLİHAN EYKOL EREN – Kaliteli ürünler, güler yüzlü ilgili personel.

NURULLAH BATUR – Müşteri temsilcisi gerçekten çok iyi ve duyarlı. Sattığı ürünü takip ediyor, müşterisine değer veriyor. Ben 2 yıldır alışveriş yapıyorum ve çok memnunum.

OSMAN ÇAKIR – Sesan, aynı gün içinde mekanik ventilatör tamir hizmeti vererek sektöründe başarılı olduğunu kanıtlamıştır. Bu başarı yılların verdiği tecrübe ve yetenektir.

ÖMER BAYRAM – Mükemmel alışveriş için teşekkür ederim. Pürüzsüz bir alışverişti. Fiyat uygundu. Hakkını verdiğiniz için bu yorumu yapma gereği duydum. Bundan sonraki medikal alışverişimizi sizden yapmaya çalışacağız. Bol kazançlı satışlar.

ÖZDEN HOYLADI – Kaliteli ve güvenilir hizmet…

ÖZKAN DAĞLAR – Firma iletişimi iyi, köklü ve profesyonel bir ekipleri olduğu belli, kargo ile alakalı sorduğum soruya da hızlı dönüş yapıldı. Firmayı öneriyorum.

ÖZLEM LEVENT – Sesan, yaşamın bir parçası. Teşekkürler.

RAMAZAN AKYOL – Güvenilir ve hızlı hizmet için teşekkürler.

REHA DÖRT – İsteklerimize tam olarak karşılık veren bir kuruluş.

RUZİYE SUALP – Solunum cihazını bir yıldan bu yana kullanıyorum. Kullanmadan önce uykumdan aniden sıkıntıyla uyanıyordum ve nefes durmalarım oluyordu. Sabahları kendimi yorgun ve bitkin hissediyordum. Cihazı kullanmaya başladığımdan beri çok rahatladım.

SEBAHAT ACAR – Kaliteli ve mükemmel.

SEMA EKENKOL – Güzel bir oluşum. Kutluyorum.

ŞENAY YALÇIN – En kısa sürede sorunları çözen firma.

SERKAN PAÇA – Akülü merdiven çıkma ve inme aparatı çok iyi düşünülmüş bir cihaz.

SEVGİ YAVUZ – Yanlış ürün sipariş etmişim. Aldığım ürünün giriş kısmı farklıydı. İade sürecinde her türlü yardımcı oldular.

SEVİM KIRILMAZ – Bizimle paylaştığınız tüm bilgilerden dolayı teşekkürler.

SEVİM ÜZMEZ – İşini çok iyi bilen bir firma. İyi ki varsınız.

SEYHAN TEMUR – Çok ilgili ve nazik bir firma. Siparişim çok hızlı kargolandı. Bu kadar uygun fiyatlı bir ürünün bile teslimatının sonucunda müşterileri aramanız gerçekten onur verici. Teşekkürler.

SİYAMİ FESİH ŞERBET – Kalite asla tesadüf değildir. Müşteri memnuniyeti ve iletişim çok iyi. Kurumsal olarak 5 yıldızlı bir firma. İlgi, alaka ve müşteri memnuniyeti için çok teşekkür ediyorum.

ŞEFİK GÖKÇE ERİŞ – Firmanızla yeni tanıştım. Çalışanlar her konuda yardımcı oldular. Medikal konusunda fazla bir bilgimiz olmadığı için bazı tereddütlerimiz vardı. Çalışan arkadaşlar sayesinde yaptığımız alışveriş içimize sindi. Bu konularda müşteriye güven verebilmek çok önemli. Yapılan açıklamalar bize bu güveni verdi. Teşekkürler.

ŞEREF CAN KIZIL – İlgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sipariş verdiğim ürünün kargolandığını telefon edip haber verdiler.

TALAT CANKIYMAZ – Ürün garantisi ve takibini yapan bir ekip çalışması var gerçekten.

TAYLAN KONURALP – Satış öncesi sorularıma verdiğiniz hızlı ve ayrıntılı cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Ürün aynen verdiğiniz cevaplarda olduğu gibi kullandığım maskeye sorunsuz uydu. Hayırlı işler diliyorum.

TEREN NUMORAMA – Siparişimi çok hızlı bir şekilde kargoladılar. Üstelik fiyat olarak da çok uygun. Teşekkür ederim.

TİRYAKİ ÖZNUR – Medikal ürünlerde gerçekten güvenilir adres.

TUĞÇE TAYLAN – İlgi, alaka, bilgilendirme her şey çok güzel. Ürünü almadan önce, alırken, aldıktan sonra her daim Sesan yanınızda. Verdiği bilgilendirici eğitimlere de katılmanızı tavsiye ederim. Teşekkürler.

TURAN MAĞDEN – Bizden kaynaklı küçük bir sorunu çok kısa sürede çözmeniz beni çok memnun etti. Sizler bu davranışla bir şirket olduğunuzu kanıtlamış oluyorsunuz. Tüccarlık başka bir şey, şirket olmak başka bir şey. Tebrik ederim.

TURGAY AKÇAY – Değerlendirme anketine katıldıktan sonra bir personel beni arayıp teşekkür etti. Şirketlerden bu şekilde geriye dönüşlere az rastlanır oldu.

TURGAY TEZCANLI – Ciddi bir müessese olduğu için gereken ürünleri Sesan’dan almanızı tavsiye ederim.

TÜRKAN DÜZGEN – Ben şahsen teknik servis ekibinizden çok memnunum. Onları tanımış olmaktan dolayı çok mutluyum. Ne zaman arasam mutlaka bir formül bulup bana ulaşıyorlar ve sorunumu çözüyorlar. Daha ne isterim ki. Tam bir insanlık ifadesi. İyi ki Sesan’ı tanımışım.

UFUK YILDIRIM – Büyük olasılıkla kargo kaynaklı bir hasar söz konusuydu. Konuyu ikiletmeden hatta eski ürünü geri almadan yenisini yolladılar. Yaklaşımları ve sorun çözümleri son derece nazikti. Başarılarının devamını diliyorum.

UĞUR GÜNDÜZ – Çok başarılı ve güzel hizmet veriyor arkadaşlar.

UĞUR MÜMTAZ TEMELTAŞ – Çok ilgili ve dürüst bir firma. Siparişin başından teslim edilmesine kadar geçen sürede sürekli müşteri memnuniyeti esaslı çalışan bir firma. Daha önce böylesini görmedim. İnşallah diğerleri bu firmayı örnek alırlar. Bravo, tebrikler.

ULAŞ KAPLAN – Satış öncesi sorularıma verdiğiniz hızlı ve ayrıntılı cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Ürün aynen verdiğiniz cevaplarda olduğu gibi kullandığım maskeye sorunsuz uydu. Hayırlı işler diliyorum.

ÜMİT TOPAÇ – Güven ve kalite ön plandadır.

VEDAT CEMALİ – Sorduğum tüm sorularda çok yardımcı oluyorsunuz. Sesan Ailesi’ne teşekkürler.

VELİ DEMİR – Verdiğim sipariş çok hızlı bir şekilde bana ulaştı. Ürünle ilgili sorularıma ve yaşadığım sorunlara çözüm odaklı yaklaştılar. Firmanız gibi müşteri memnuniyetini temel ilke edinip gerçekten uygulayan nadir firma mevcuttur. Çünkü küçük bir alışveriş için bile sonuna kadar ilgilenildi. Teşekkürler.

VEYSİ KÜTÜKÇÜ – Mağaza, bizden kaynaklanan bir sorunu telefon açarak çok güzel çözdü. Çok memnun kaldım. Böyle firmaları hiç unutmam. Ürün bitince tekrar sipariş vereceğim.

YASEMİN ŞEN – Ürün çok acil lazımdı. Müşteri danışmanı çok yardımcı oldu. Memnuniyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemedim. Firmaya ve çalışanlarına çok teşekkür ederim.

YASEMİN SAYGI – Medikal ürünlerde İzmir’in ve tüm Türkiye’nin güvenilir ve aranılan adresi Sesan.

YASİN ASMA – Sorularımıza hiç sıkılmadan cevap veriyorlar. Kargo ulaştıktan sonra biz aramadan Sesan çalışanları arıyor ve cihazda bir sorun var mı diye soruyorlar, kurulumu hakkında bilgi veriyorlar. Satış sonrası hizmetleri oldukça güzel.

YELDA KÖYLÜ – Kaliteli ve güvenilir bir firma. İzmir’in parlayan yıldızı ve daima parlayacak.

YUSUF IŞIKLI – Trakeostomili kızım var. Sesan’la tanışana kadar çok sıkıntı çektim, tanıştıktan sonra problem kalmadı. Bize verdiğiniz hizmetlerden çok memnunum. Sesan Ailesi’ne başarılar dilerim.

YUSUF ŞAY – Sorumluluk sahibi ve özverili bir firma. Teşekkür ederim. İlgi ve alakaları çok iyi. Başarılar dilerim.

ZAFER ŞENGİRGİN – Süper ilgili, konusuna hakim, güvenilir bir firma.

ZELİHA YARKIN – Sesan Ailesi, sizleri ilgiyle izliyor, takip ediyorum. Halkımıza karşı o kadar ilgilisiniz ki… Duyarlı ve görevini olması gerektiği gibi yapan hassas çalışanlarınızı kutluyorum. Sorunu olanlarla tek tek ilgileniyorsunuz. Bu duyarlılığı gösteren müessese yok denecek kadar az. Medikal hizmet ve ürünlerinizi bizlerin bilgisine sunmanız çok güzel. Kendi adıma çalışanlarınıza teşekkür ediyorum. Yeni gelen ürünler hakkında beni bilgilendirirseniz memnun olurum. Selam ve sevgiler…

ZERRİN METİNTAŞ DEMELİ – İnsanlara faydalı, çok güzel bir işle uğraşıyorsunuz. Çok emek veriyorsunuz. Sizi kutluyorum, başarılar diliyorum. Sevgimle…