Tıbbi Cihaz Kiralama

Tıbbi Cihaz Kiralama

Herhangi bir tıbbi cihazın geçici bir süre kullanılması gerekiyorsa satın alma yerine kiralama yöntemi tercih edilebilir. Böylece maliyetler azaltılabilir ve operasyonel süreçler kolaylaştırılabilir.

Kiralama hizmetimizde bireysel ve kurumsal seçeneklerimiz mevcuttur. Bakım, onarım veya kalibrasyon hizmeti alan müşterilerimiz de, servis işlemleri bitene kadar, tıbbi cihaz kiralama hizmetimizden faydalanabilirler.

Yıllık, aylık, haftalık veya günlük olarak tıbbi cihaz kiralama hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetimizle birlikte gerekli durumlarda demontaj, transfer ve montaj hizmetlerini de veriyoruz.

Hastanelerde veya evlerde kullanılan tüm cihazlar için kiralama hizmeti sağlayabilmekteyiz.

Seyahat edebilen engelli kişilerin ihtiyaç duyabileceği tıbbi donanımlar konusunda da kiralama hizmeti vermekteyiz. Konaklanacak otel ile önceden iletişime geçerek gereken tüm kontrolleri yapmaktayız ve tüm onayları almaktayız. Otel standartlarının kiralanacak tıbbi cihazlara uyumlu olup olmadığı tarafımızdan tespit edilmekte ve gerekli önlemler alınmaktadır.

Engelli misafirin araçla transferinde kullanılabilecek cihazlardan otel odasında kullanılabilecek cihazlara kadar geniş bir yelpaze sunabilmekteyiz. Önceden belirlediğimiz teslimat saatlerine uyarak kusursuz bir hizmet vermeye çalışmaktayız.

Kiralama hizmeti verdiğimiz tıbbi cihazların alfabetik olarak listesi aşağıda yer almaktadır:

CPM Cihazı
Defibrilatör
EKG Cihazı
EKG Ritim Holter Cihazı
Fetal Monitör (NST Cihazı)
Fototerapi Cihazı
Galoş Giydirme Otomatı
Hasta Altı Temizleme Robotu
Hasta Isıtma Cihazı
Hasta Karyolası
Hasta Taşıma Lifti
Hastabaşı Monitörü
Havalı Yatak
İnfüzyon Pompası
Mekanik Ventilatör
Oksijen Konsantratörü
PAP Cihazı
Pulse Oksimetre
Spirometre (SFT Cihazı)
Tansiyon Holter Cihazı

Tüm hizmetlerimizi yerel, ulusal ve uluslararası ölçekte sağlayabilmekteyiz. Bu hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.