Ticaret Bakanlığı Yeni Nesil İhracat Destekleri Ve Prefinansman Modeli Bilgilendirme Toplantısı

İZTO tarafından Derneğimize iletilen yazıda T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonunda ve Odamız ev sahipliğinde ‘’Yeni Nesil İhracat Destekleri ve Prefinansman Modeli Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı’’, 25 Nisan 2023 Salı günü 13:30 - 18:00 saatleri arasında Odamızda gerçekleştirilecektir denmektedir.

Yazıda devamla İhracat Genel Müdürü Sayın Mehmet Ali Kılıçkaya, Uluslararası Hizmet Ticareti Genel Müdür Yardımcısı Sayın Yusuf Karakaş, Türk Eximbank Ege Bölge Müdürü Sayın Gülom Timurhan ve İhracatı Geliştirme (İGE) A.Ş. Genel Müdürü Sayın Kasım Akdeniz’in teşrifleri ile gerçekleştirilecek toplantıya, ihracat yapmak, mevcut ihracatlarını geliştirmek, yurt dışı pazarlardaki rekabet gücünü artırmak, yanı sıra yeni pazarlara açılmak isteyen üyelerimizin katılımının faydalı olacağı değerlendirilmektedir.

Toplantıya katılım sağlamak isteyen üyelerimizin aşağıda yer alan link üzerinden 24 Nisan 2023 tarihine kadar kayıt yaptırmalarını rica eder, konuyu bilgilerinize sunarız.

TOPLANTI KAYIT LİNKİ:

https://izto.org.tr/tr/ft/yeni-nesil-ihracat-destekleri-ve-prefinansman-modeli-tanitim-ve-bilgilendirme-toplantisi

YENİ NESİL İHRACAT DESTEKLERİ VE PREFİNANSMAN MODELİ

TANITIM VE BİLGİLENDİRME PROGRAMI

İZMİR TİCARET ODASI ÇAS SALONU (-2. KAT)

25 NİSAN 2023 SALI
13:30-14:00 Kayıt

Sunumlar:

14:00-14:15 Açılış Konuşmaları
(Sn. Mahmut ÖZGENER - İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı)

14:15-15:00 Mal İhracatına Yönelik Yeni Nesil Destekler
(Sn. Mehmet Ali KILIÇKAYA – İhracat Genel Müdürü)

15:00-15:45 Hizmet İhracatına Yönelik Destekler
(Sn. Yusuf KARAKAŞ – Uluslararası Hizmet Ticareti Genel Müdür Yardımcısı)

15:45-16:00 Kahve Molası

16:00-16:45 Türkiye İhracat Kredi Bankası A.Ş.
(Sn. Gülom TİMURHAN – Eximbank Ege Bölge Müdürü)

16:45-17:30 İhracatı Geliştirme A.Ş.
(Sn. Kasım AKDENİZ – İGE A.Ş. Genel Müdürü)

17:30-18:00 Soru & Cevap