TÜMDEF Akademi 2023 Yılı Eğitim Konuları Önerileri

Bilgileriniz dahilinde TÜMDEF Genel Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Sekreterinin oluşumuna özel destek vermiş oldukları TÜMDEF AKADEMİ ve aracılığı ile yapılmakta olan eğitimler son hız devam etmektedir. Tümdef MDR Çalışma Grubu bünyesinde ve katkıları ile MDR konusunda verdiğimiz teknik eğitimlerimize her defasında 300 kişiye yakın katılımcı katılmakta, TÜMDEF Federasyonumuzun ve TÜMDEF AKADEMİ’nin Türkiye genelinde; firma temsilcileri, Kamu, Kurum ve STK paydaşlarımız arasında farkındalığının oluşmasında büyük katkıda bulunmaktadır. TÜMDEF AKADEMİ popülaritesini günden güne arttırmaktadır.

TÜMDEF AKADEMİ 2023 Yılı planlamasının yapıldığı şu günlerde MDR Eğitimleri dışında, sektörümüze yönelik en güncel yaklaşımlar ve eğitimleri belirleyip sektörel ve kişisel eğitim, sosyal programlarını bir takvim doğrultunda tasarlayarak farklı konularda eğitimler yapılması amaçlanmaktadır. Aşağıda bir takım sektörel ve sosyal eğitim örneklerini bulabilirsiniz.

TÜMDEF AKADEMİ üzerinden verilmesini istediğiniz sektörel ve sosyal eğitimleri, kişisel gelişim eğitimleri konularını belirlenmesi için desteğinizi bekliyoruz.

Eğitim önerilerinizi 07.11.2022 tarihi mesai bitimine (17.00) kadar [email protected] adresimize paylaşmanızı önemle rica ediyoruz.