Türk-Özbek Sağlık İş Forumu ve Fuarı Katılımcı Bilgileri ve Stant Fiyat Teklifi Hakkında 27.11.2019

Sayın Üyemiz,

T.C. Sağlık Bakanı Sayın Dr. Fahrettin Koca ve Özbekistan Sağlık Bakanı Sayın Dr. Alisher Shadmanov önderliğinde, Türkiye ve Özbekistan Sağlık Bakanlıklarının koordinasyonunda ve Uluslararası Sağlık Hizmetleri A.Ş. (USHAŞ) organizasyonuna 3-5 Aralık 2019 tarihlerinde Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te Türk-Özbek Sağlık İş Forumu ve Fuarı düzenlenecektir.

İş Forumu’na her iki ülkenin Sağlık Bakanları, Bakanlıkların üst düzey temsilcileri, sağlık turizmi yeterliliği olan özel hastaneler, ilaç, tıbbi cihaz, sağlık bilgi sistemleri, sağlık yatırımları ve kozmetik ve sağlıkla ilgili diğer özel sektör temsilcileri katılacaktır.

Özel sektör temsilcileri arasında sektörel tanıtım ve işbirliği toplantıları, firma sunumları, paneller, yuvarlak masa toplantıları, kamu ve özel sağlık tesisleri ziyaretleri yapılacak olup, ülkemiz için büyük kültürel ve manevi değere sahip olan Semerkand ve Buhara gibi kültür merkezlerini kapsayan sosyal programlar da organize edilecektir.

Forum kapsamında gerçekleştirilecek birebir görüşmeler ile iki ülke özel sektör temsilcileri arasında ticari ilişkilerin geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Bu çerçevede Foruma katılım sağlamak isteyen sektör temsilcilerinin katılımcı bilgilerini iletmesi hususunda bilgilerinizi rica ederim.

Katılım ve detaylı bilgi için https://ozbekturksaglikforumu.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla.

M. Burak Biçer
Genel Sekreter

Ege Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçileri Derneği
Tel: 0232 262 15 18
Faks: 0232 262 61 67
e-mail: info@egemedicalder.com

Belge: Fiyat Teklifi.pdf (148 KB)

Belge: 147-özbek-türk sağlık iş formu.pdf (163 KB)