Uzun Kol Hemşire Forması

Uzun Kol Hemşire Forması
Hastaneler içerisinde oldukça yoğun olan bir tempoda çalışan hemşireler çalışma saatleri içerisinde giyecekleri kıyafetlerin bir takım özelliklere sahip olmasını beklemektedirler. B özelliklerden belki de en önemlisi çalışma saatleri içerisinde giyecekleri formanın oldukça rahat ve sağlığa uygun bir forma modeli olması olmaktadır. Çünkü hemşireler oldukça yoğun bir şekilde çalışırken hem yorulmamak hem de oldukça rahat bir şekilde hareket etmek adına kıyafetlerinin kendilerine uyumlu olmasını istemektedirler. Diğer bir yandan tercih ettikleri formanın oldukça kullanışlı ve son derecede de kaliteli olmasını istemektedirler. Bu noktada bizler hemşireler için de birçok farklı modelde birçok farklı renk seçenekleri ile hemşire formaları üretiyoruz. Uçak iş giyim firması olarak bu forma modellerini ihtiyaçlara ve kullanışlı olmasını ön planda tutarak üretiyor ve bu şekilde müşterilerimizin memnuniyetlerini de kazanıyoruz.
Söz konusu rahatlık ve kalite olduğunda bizler iş giyim ürünlerini en iyi şekilde üretmekte olan bir firmayız. Hemşireler için ürettiğimiz forma modelleri arasında en çok rağbet gören modellerden bir tanesi de uzun kol hemşire forması modeli olmaktadır. Bu forma modeli yeni sezon olarak özellikle de kış aylarında ve bahar aylarında oldukça beğenilerek tercih edilmektedir. Uzun kollu hemşire forması olan bu modelin son derecede kaliteli bir şekilde üretilmiş olması sayesinde hemşireler bu forma modeli içerisinde son derecede sağlıklı ve rahat bir şekilde hareket edebilmektedirler. İkili set olarak sunulan bu forma bir adet üst forma ve bir adet pantolondan oluşmaktadır. Tunik kısmı sıfır yaka ya da hakim yaka olarak tercih edilebilmektedir. Pantolonlarının kesimi boru paçadır ve tamamen lastikli olan bel kısmında bir de bel ipi bulunmaktadır. Terikoton kumaştan oluşan bu takım oldukça havadar ve sağlığa son derecede uygun olmasıyla oldukça da rahattır.
Hemşire kıyafeti gibi birçok ş giyim ürünü üreten bir firma olarak bizler www.ucakisgiyim.com web adresimizde ürünlerimizi müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimiz bu adres içerisine girişlerini gerçekleştirdiklerinde karşılarına çıkan birçok ürün arasından ihtiyaç duydukları ürünlere kolay bir şekilde ulaşarak alışverişlerini de kolaylıkla yapabilmektedirler.

1 Beğeni