WA (Western Anatolia Trade Forum) Batı Anadolu Ticaret Forumu ve Ege Gelişim Zirvesi 3-4 Haziran 2024

3-4 Haziran 2024 tarihinde İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde AASSM’de gerçekleşecek olan ‘WA Batı Anadolu Ticaret Forumu’ ve ‘Ege Gelişim Zirvesi’ ile iş dünyası yepyeni bir heyecana kavuşuyor.

WA Ticaret Forumu, İzmir’den sonra Denizli, Bursa, İstanbul, Bakü, Dubai, Frankfurt, Moskova, New Jersey turları düzenleyerek Batı Anadolu bölgesindeki firmaların tanıtımlarına odaklanacak.

Ege Gelişim Zirvesi ile aynı anda gerçekleşecek olan WA (Western Anatolia) Batı Anadolu Ticaret Forumu etkinlikleri, gündem belirleyen, tartışma ve fikir paylaşımına olanak tanıyan, dijital ve zeki bir dünyaya uyum sağlayan ve kurumsal ile kişisel gelişimi önemseyen bir kimlik oluşturmayı hedefliyor. Bu etkinlikler 3-4 Haziran 2024 tarihlerinde İzmir’de AASSM’de gerçekleşecek.

WA (Western Anatolia Trade Forum) Batı Anadolu Ticaret Forumu, özel bir networking alanı ve geleceği gösteren markaların bilgi masalarının bulunduğu özel bir bölümde yer alacak. Ayrıca, her panel sonrasında hızlı kartvizit alışverişlerinin yapılabileceği bir forum alanı da oluşturulacak.

Ayrıca, başvuran ve ön değerlendirmeyi geçen her girişimcinin ücretsiz olarak yer alabileceği bir start-up alanı da bulunacak. Bu alanda yatırımcılarla girişimcilerin buluşmasına olanak sağlanacak.

Girişler Ücretsiz: Etkinliğe kartvizit ile ücretsiz olarak giriş yapılabilir. Ancak sektörel oturumlar 1150 kişilik kapasiteyle sınırlı olacaktır.