Klinik Araştırma Yaptırması Gereken Firmaların Dikkatine

Bilindiği üzere Dernek olarak MDR regülasyonu kapsamında belgelendirme çalışmalarını yürüten firmalarımızın onaylı kuruluşlar tarafından istenen klinik araştırmaların gerçekleştirilebilmesi adına EGE Üniversitesi, DEU, PUKAM gibi sağlık kuruluşlarıyla “Klinik Araştırmalarda Kurumsal işbirliği” başlıklı görüşmeler gerçekleştirdik. Son olarak geçtiğimiz haftalarda üye firmalar ve yönetim kurulumuz katılımıyla İZMİR Bayraklı Şehir Hastanesinde bir toplantıya iştirak ettik.

Toplantıda TİTCK ve İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileriyle yaptığımız istişarede Klinik araştırma gerçekleştirmek isteyen İzmir Tıbbi Cihaz firmalarını, doğru hastane ve doğru doktorlarla bir araya getirebilmek adına bir etkinlik düzenlenmesi kararlaştırılmıştır.

Bu bağlamda Klinik araştırma/Klinik çalışma yaptırmak isteyen Tıbbi Cihaz Firmalarının araştırma yapılacak ürünlerini tarafımıza iletmesi gerekmektedir. Aşağıda iletilen formu doldurup 23 Şubat 2024 mesai bitimine kadar derneğimize [email protected] adresine iletmeniz önemle rica olunur.

Firma adı:
Klinik Araştırma yetkilisi:
İletişim numarası:
Ürün adı:
Ürün açıklaması:
Not: